Jasalu Çift Katmanlı Ipek Mäsks Yetişkin Kullanımlık Nefes Güneş Geçirmez Toz Geçirmez Yüz Mäsk Açık Tam Yüz Koruma 1 adet (Sarı)
  • Son

Jasalu Çift Katmanlı Ipek Mäsks Yetişkin Kullanımlık Nefes Güneş Geçirmez Toz Geçirmez Yüz Mäsk Açık Tam Yüz Koruma 1 adet (Sarı)

₺ 47.64

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Environmental Çevre dostu malzemeden yapılmış, neme dayanıklı, düşük solunum direnci.yumuşak ve rahat. ♦ Nefes alabilen malzeme ve sevimli desenler, kullanışlı ve şık hale getirir. ♦ Özel tasarım, toza, otomobil egzozuna, polene vb. Karşı koruma sağlar. design Mükemmel tasarım, giydiğinizde, yüzünüze sorunsuz bir şekilde sığar.Elastik kulak halkasının takılması kolaydır ve kulaklara baskı yapmaz. Adjustable Ayarlanabilir burun teli, kolay bükülebilir burun klipsi, yüzünüze uyacak şekilde yüzü daha etkili bir şekilde kaplayan daha iyi oturan bir Mäsk oluşturur.Yeterli elastik kulak halkaları, küçük kulakları çekmeyecek şekilde tasarlanmıştır, maksimum konfor için kulaklara olan basıncı ortadan kaldırır.Bu giyen kirliliği ve yaralanma vücut ve akciğerler koruyabilirsiniz.Koruma İçin Rahat Yüz atkısı, Bu Özel Dönemde Birbirimizi Korumak İçin Ortak Sorumluluğumuz İçin Şık Bir Örtü Sağlar.Nefes Alabilen Örgü İç Astar Size Rahat Bir Deneyim Sağlayacaktır.paket : 1 adet.