YJYdada Silikon Koruyucu Kılıf Apple AirTag, Yedek Pet köpek tasması Anahtarlık Halkası Anti-Konum GPS Tracker Koruyucu Kılıf (Siyah # A)
  • Son

YJYdada Silikon Koruyucu Kılıf Apple AirTag, Yedek Pet köpek tasması Anahtarlık Halkası Anti-Konum GPS Tracker Koruyucu Kılıf (Siyah

₺ 77.97

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

quality Yüksek kaliteli Malzeme : YJYdada koruyucu kapak için profesyonelce tasarlanmış Airtags.It rahat yumuşak sıvı silikondan yapılmıştır. Comfortable Rahat ve Dayanıklı : YJYdada koruyucu kapak çevre dostu sıvı silikondan yapılmıştır, ter geçirmez, çizilmeye karşı dayanıklıdır ve yıkanabilir. Protective Koruyucu ve Rahat : YJYdada silikon kılıf, hava Yastıkları için cihazınızı koruyabilmesi için hava yastıkları için özelleştirilmiştir.Küçük boyutlu, rahat ve taşıması kolay. Install Kurulumu Kolay : YJYdada kılıfı, kullanımı ve taşınması kolay olacak şekilde bağımsız bir tasarıma sahiptir. Get Ne Alacaksınız : Hava Yastıkları için 1x Koruyucu Kapak.İhtiyaçlarınızı karşılamak, cihazınıza moda ve güzellik katmak için çok renkli seçim.(Sadece satılık silikon kılıf, Hava Yastıkları için cihaz dahil değil). ◆ Air Tag için-Zırh Kapak Kayışı Silikon Kılıf Anti-kayıp Konum GPS Tracker-Koruyucu ◆ Açıklama : ◆ 1. Yüksek kaliteli Malzeme : YJYdada koruyucu kapak için profesyonelce tasarlanmış Airtags.It rahat yumuşak sıvı silikondan yapılmıştır. ✅✔✔2. Kurulumu kolay : YJYdada kılıfı, kullanımı ve taşınması kolay olacak şekilde bağımsız bir tasarıma sahiptir. ✅✔✔3. Rahat ve Dayanıklı : YJYdada koruyucu kapak çevre dostu sıvı silikondan yapılmıştır, ter geçirmez, çizilmeye karşı dayanıklıdır ve yıkanabilir. ✅✔✔4. Koruyucu ve Rahat : YJYdada silikon kılıf, Hava Yastıkları için cihazınızı koruyabilmesi için Hava Yastıkları için özelleştirilmiştir.Küçük boyutlu, rahat ve taşıması kolay. ✅✔✔5. Ne Alacaksınız : Hava Yastıkları için 1x Koruyucu Kapak. (Sadece satılık silikon kılıf, Hava Yastıkları için cihaz dahil değil) ◆ Özellikler : ◆ Malzeme : silikon ◆ Uygulama : Hava Yastıkları için ◆ Paket Listesi : ◆ Silikon Kılıf x 1.