AirTag 2021 için AİYGO Koruyucu Kılıf, Anahtarlıklı Deri Kılıf, AirTag ile Uyumlu, Anahtarlar için İzleyici Tutucu, Sırt Çantaları, Astar Çantaları, Siyah, Kahverengi, Mavi, Sarı, Kırmızı (Sarı)
  • Son

AirTag 2021 için AİYGO Koruyucu Kılıf, Anahtarlıklı Deri Kılıf, AirTag ile Uyumlu, Anahtarlar için İzleyici Tutucu, Sırt Çantaları, Astar

₺ 47.97

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

♦ Air Tag 2021 için özel olarak tasarlanmış ve Kesilmiş, mükemmel uyum.Hava yastıklarını tutmak için basit ama yeni tasarım, kullanımı ve taşıması kolay; toplam uzunluk 3,46 inç ve çap 1,57 inçtir. protective AİYGO koruyucu kılıf, olgun bir tarza sahip ve günlük kullanım için uygun, düz renk deriden yapılmıştır.Tuşlarla çınlarken hassas hava etiketinizi tozdan ve çiziklerden koruyun, minimum ağırlık ekleyin ve rahat hissedin. protective Bu Airtag koruyucu kılıf anahtarlık ile birlikte gelir, araba anahtarınıza, çantanıza, çocuğunuzun okul çantasına, köpek tasmasına, değerli eşyalarınıza ve daha fazlasına takabilirsiniz.Airtag'ınızı takip etmek istediğiniz şeylere taktığınız yeri kolayca değiştirin ve değiştirin. Sevdiklerinizi Harika Bir Hediye İle Şımartın : Karınızın, kız arkadaşınızın, kocanızın, erkek arkadaşınızın veya çocuk gününüzü birinci sınıf bir deri hava yastığı kılıfıyla aydınlatın. CUSTOMER【7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ】 Sipariş ettiğiniz şey sadece ürün değil, aynı zamanda hizmettir.Herhangi bir sorunuz olursa, herhangi bir zamanda bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen. ♦ Air Tag 2021 için özel olarak tasarlanmış ve Kesilmiş, mükemmel uyum.Hava yastıklarını tutmak için basit ama yeni tasarım, kullanımı ve taşıması kolay; toplam uzunluk 3.46 inç ve çap 1.57 inç ölçer; WİNSİNN koruyucu kılıf, olgun bir stile sahip ve günlük kullanım için uygun, düz renkli deriden yapılmıştır.Tuşlarla çınlarken hassas hava etiketinizi tozdan ve çiziklerden koruyun, minimum ağırlık ekleyin ve rahat hissedin. protective WİNSİNN airtag koruyucu kılıf anahtarlık ile birlikte gelir, araba anahtarınıza, çantanıza, çocuğunuzun okul çantasına, köpek tasmasına, değerli eşyalarınıza ve daha fazlasına takabilirsiniz.Airtag'ınızı takip etmek istediğiniz şeylere taktığınız yeri kolayca değiştirin ve değiştirin. Sevdiklerinizi Harika Bir Hediye İle Şımartın : Karınızın, kız arkadaşınızın, kocanızın, erkek arkadaşınızın veya çocuk gününüzü birinci sınıf bir deri hava yastığı kılıfıyla aydınlatın. ♦ WİNSİNN tarafından üretilmiştir, satış sonrası servisimiz için kutudaki "WİNSİNN" etiketinin olduğundan emin olun.