Ronglıa Parlak Basın Çivi Pembe Orta Uzunlukta Oval takma tırnak Yapay Tam Kapak Yanlış Çivi Kadınlar ve Kızlar için (24 Adet)
  • Son

Ronglıa Parlak Basın Çivi Pembe Orta Uzunlukta Oval takma tırnak Yapay Tam Kapak Yanlış Çivi Kadınlar ve Kızlar için (24 Adet)

₺ 19.98

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Akrilik tırnaklar,bir tür yeşil dostu çevre malzemesi,toksik olmayan,kokusuz, sağlığınıza zarar vermeyen yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmıştır.Sahte çivi 12 farklı boyutta gelir, her parmağınıza uyan uygun boyutu elde etmek çok kolaydır, bu ürün 24 adet sahte çivi içerir.Takma tırnağın tırnak etiketiyle uygulanması ve tutulması kolaydır.İki parça tırnak tutkalı etiketi ve bir küçük tırnak törpüsü ile ücretsiz, istediğiniz herhangi bir uzunlukta ve şekilde kırpmak ve dosyalamak için kolaylık.Sanat çivisi hem profesyonel tırnak uzmanı hem de tırnak sanat pratiği için mükemmeldir,düğün ,balo ,buluşma için mükemmeldir ve ayrıca Cadılar Bayramı, Noel, Sevgililer Günü ve diğer festivaller için de uygundur.Kız arkadaşı,ailesi ve arkadaşları için hediye olarak harika.Sahte tırnakların tam kapağı tırnaklarınızı şık, yaratıcı ve taze hale getirir ve tırnağımız sıvı tutkal içermez. ★RONGLİA★ Ronglia, 1998 yılında kurulmuş ve onlarca yıllık bir geçmişi olan bir güzellik ürünleri mağazasıdır.Ronglia ana ürünler kolye, bilezik, halhal, vücut zincirleri, yanlış çivi, vb., yüksek kalite ve iyi hizmet tutumu ile.Daha fazla bilgi edinmek için mağazama gidin, umarım beğenirsiniz, satın aldığınız için çok teşekkür ederim.★ ÖNLEMLER★ Tırnak parçasının boyutu manuel olarak ölçülür.Herhangi bir hata normal ise, anlayışınız için teşekkür ederiz.Bizim çivi 24 çivi var, sıvı tutkal kullanmayın, dayanıklı ve düşmek kolay değil, herhangi bir zamanda takılabilir, çevre koruma, uygun, çivi zarar vermez.24 Adet çividen oluşan bir kutu, bir kişinin miktarıdır.Her bireyin tırnaklarındaki farklılıklar dikkate alınarak 24 parçadan tırnaklarınıza uygun 10 parça seçilir.★ YAPIŞTIRMA YÖNTEMİ★ 1. Tırnak dilimlerini bir ovma ile hafifçe zımparalayarak yüzey keratinini çıkarın, durulayın ve çiviyi temiz ve kuru tutun. 2. Doğru tırnak boyutunu seçin ve seçilen tırnak plağının iç tarafına doğru miktarda tutkal veya yapışkan bant alın. 3. Çivinin kökünden çivinin önüne bir dilim takın, çiviyi 8 saniye basılı tutun, sıkıca yapıştırın. ★DÖNÜŞ HAKKINDA★ 1.Saf çivileri satın aldığınız için çok teşekkür ederim.Ürünümüzde yanlış bir şey olduğunu düşünüyorsanız, endişelenmeyin, doğrudan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size gönülden hizmet edeceğiz. 2.In size daha iyi hizmet verebilmek için iadeleri kabul ediyoruz.Lütfen moda çivisini sağlam tutun ve orijinal ambalajına geri koyun,anlayışınız için teşekkürler.