Tırnak Matkap Uçları Kutusu Kasa, Tırnak Matkap Uçları Tutucu 48 Delik Dayanıklı Toz Geçirmez Kapak Ev Kullanımı için Tırnak Salonu için İyi Şeffaflık (sarı)
  • Son

Tırnak Matkap Uçları Kutusu Kasa, Tırnak Matkap Uçları Tutucu 48 Delik Dayanıklı Toz Geçirmez Kapak Ev Kullanımı için Tırnak Salonu için

₺ 26.97

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Geniş Uygulama yelpazesi : Ev DIY tırnak sanat tasarım ve dekorasyon severler veya profesyonel tırnak sanat için uygundur ve salonlarda tırnak taşlama araçlarını görüntülemek için de kullanılabilir. 48 Delik Tasarım : Tırnak matkap uçları kutusu kasa tutabilir 48 tırnak matkap uçları, ve saklayabilirsiniz çeşitli taşlama ve gravür araçları, yerden tasarruf.Dayanıklı Plastikten Yapılmış Malzeme : İyi şeffaflık ve dayanıklı, kırılma önleyici ve toz geçirmez fonksiyon, tırnak matkabınızı temizlik ve kirlilikten, kırılmaya karşı koruyabilir ve uzun süre kullanılabilir.Toz Geçirmez Kapak : Matkap ucu standı, matkap uçlarınızı korumak için toz geçirmez etkisi olan şeffaf kapak ile birlikte gelir.Zarif Görünüm : Altıgen taban ve şeffaf bardak kapağı sağlam ve güzeldir, tırnak noktalarını düzgün ve düzenli hale getirir, bu da depolamaya ve çıkarmaya elverişlidir.Özellik : 1. Dayanıklı Plastikten Yapılmış Malzeme : İyi şeffaflık ve dayanıklı, kırılma önleyici ve toz geçirmez fonksiyon, tırnak matkabınızı temizlik ve kirlilikten, kırılmaya karşı koruyabilir ve uzun süre kullanılabilir.2. 48 Delik Tasarım : Tırnak matkap uçları kutusu kasa tutabilir 48 tırnak matkap uçları, ve saklayabilirsiniz çeşitli taşlama ve gravür araçları, yerden tasarruf.3. Zarif Görünüm : Altıgen taban ve şeffaf bardak kapağı sağlam ve güzeldir, tırnak noktalarını düzgün ve düzenli hale getirir, bu da depolamaya ve çıkarmaya elverişlidir.4. Geniş Uygulama yelpazesi : Ev DIY tırnak sanat tasarım ve dekorasyon severler veya profesyonel tırnak sanat için uygundur ve salonlarda tırnak taşlama araçlarını görüntülemek için de kullanılabilir.5. Toz Geçirmez Kapak : Matkap ucu standı, matkap uçlarınızı korumak için toz geçirmez etkisi olan şeffaf kapak ile birlikte gelir.Şartname : Öğe Türü : Tırnak Matkap Uçları tutucumalzeme : plastikboyutu : Yaklaşık. 9x8.8 cm/3. 54x3. 46 inçözellikleri : 1. 48 delik, 48 tırnak ucu tutabilir, yerden tasarruf edebilir2. Yüksek kaliteli plastik malzemeler, iyi şeffaflık, iyi yalıtım, düşük ısı iletkenliği, aşınmaya dayanıklı ve dayanıklı Paket listesi : 1 x tırnak matkap uçları tutucu.

Item Type:
Nail Drill Bits Holder
Material:
Plastic
Size:
Approx. 9 x 8.8cm/3.54 x 3.46in
Characteristics:
1. 48 holes, can hold 48 nail bits, saving space :
2. High quality plastic materials, good transparency, good insulation, low thermal conductivity, wear resistant and durable :
Package List:
1 x Nail Drill Bits Holder :