Ağız Kokusu için Dil Kazıyıcı Paslanmaz Çelik Dil Temizleyici Birkaç Saniye İçinde Nefesi Tazelemek için Metal Dil Kazıyıcı (A)
  • Son

Ağız Kokusu için Dil Kazıyıcı Paslanmaz Çelik Dil Temizleyici Birkaç Saniye İçinde Nefesi Tazelemek için Metal Dil Kazıyıcı (A)

₺ 35.97

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ağız kokusu-uygun bir dil kazıyıcı ağız kokusunu tedavi etmenin en iyi yoludur.Dilinizi birkaç saniye içinde temizlemek için bu yüksek kaliteli paslanmaz çelik dil sıyırıcılarını kullanın.Kullanımı kolay ve temiz - neden kırılabilecek plastik dil kazıyıcılara para harcıyorsunuz?Şimdi paslanmaz çelik bir dil kazıyıcı satın alın ve geniş kafalı dil kazıyıcı temizleyicinizin süreceğini bilerek güveninizin daha da ileri gitmesine izin verin.Anti-pas, - Dil kazıyıcı temizleyici ile dili kazımak çok kolaydır, böylece herkes dil kazıyıcı temizleyiciyi kullanmaz gerçekten delidir!Her dil kazıyıcının dilinize uyan bir eğrisi vardır.Bu dil kazıyıcılar durable.In ayrıca, dil kazıyıcınızın temizlenmesi kolay olacak, paslanmayacak ve diğerleri gibi kırılmayacaktır.Plastikten daha iyi-bu dil sıyırıcıları son derece yüksek mukavemet için pürüzsüz paslanmaz çelik metal kullanır.Her yetişkin ultra geniş dil temizleyici, metal dil kazıyıcının temizleme kabiliyetini en üst düzeye çıkarmanızı sağlar.Ucuz plastik dil kazıyıcı aletlerden farklı olarak, bu paslanmaz çelik dil kazıyıcılar size en temiz dili (ve en taze nefesi) tekrar tekrar verecektir.Malzeme : yüksek kaliteli 304# paslanmaz çelikrenk : gümüşpaket İçeriği : 2x dil kazıyıcı1. Yüksek kaliteli 304# paslanmaz çelik, güvenli ve istikrarlı kullanın.2. Temizlemesi kolay ve tutması kolay, dilinize zarar vermez.3. Kokuyu azaltın, azaltın ve ağzınızı temiz tutun.4. Yüksek sıcaklık dayanımı, pas kolay değil.Nasıl kullanılır : 1. Kullanmadan önce, yaklaşık 1 dakika boyunca bir buhar kabına veya kaynar suya koyun ve silerek temizleyin2. Islak dil kazıyıcıyı şekilde gösterildiği gibi dilin üzerine koyun ve içeriden dışarıya 5-8 kez kazıyın.Tekrar kullanmadan önce kazıyıcıyı temizleyin3. Birkaç kez tekrarlayın, su ile gargara4. Dil kazıyıcıyı temiz suyla temizleyin, silerek temizleyin ve kuru tutun.