Dişli Motor, Yüksek Torklu Dişli Motor Hızı, Reklam Ekipmanı için Kapı Açacağı için Minyatür Vinç için Motor Aşınma Direncini Azaltır (20RPM)
  • Son

Dişli Motor, Yüksek Torklu Dişli Motor Hızı, Reklam Ekipmanı için Kapı Açacağı için Minyatür Vinç için Motor Aşınma Direncini Azaltır

₺ 82.80

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Tüm metal dişliler darbeye dayanıklı, uzun ömürlü ve düşük gürültülüdür. 31mm yüksek kaliteli bakır boru motoru, küçük hacimli ve büyük burulma.Genellikle perde makinelerinde, reklam ekipmanlarında, pencere açıcılarında ve akıllı cihazlarda kullanılır.Bilyalı rulman tasarımı, milin aşınma direncini arttırır.Yüksek kaliteli malzemeden yapılmış, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. 1. Yüksek kaliteli malzemeden yapılmış, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. 2. 31mm yüksek kaliteli bakır boru motoru, küçük hacimli ve büyük burulma3. Bilyalı rulman tasarımı, mil 4'ün aşınma direncini arttırır. Tüm metal dişliler darbeye dayanıklı, uzun ömürlü ve düşük gürültülü5. Genellikle perde makinelerinde, reklam ekipmanlarında, pencere açıcılarında ve akıllı cihazlarda kullanılır .

Condition:
100% Brand New
Voltage:
24V
Optional Style:
230RPM, 130RPM, 80RPM, 40RPM, 20RPM, 15RPM, 10RPM, 5RPM
Voltage V :
Rated speed RPM :
Rated torsion Kg.cm :
Rated current A :
≤0.6 :
≤0.6 :
≤0.6 :
≤0.6 :
≤0.6 :
≤0.6 :
≤0.6 :
≤0.6 :
Maximum torsion Kg.cm :