Dünya Merkezli TR-SC-1418-LF %100 Kompostlanabilir Gıda Servis Tepsileri, Ağartılmamış Bitki Lifinden Üretilmiş, PLA Astarlı, PFAS İçermeyen, 14x18x1, Doğal Renk (100'lü Paket)
  • Son

Dünya Merkezli TR-SC-1418-LF %100 Kompostlanabilir Gıda Servis Tepsileri, Ağartılmamış Bitki Lifinden Üretilmiş, PLA Astarlı, PFAS İçermeyen,

₺ 108.93

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ağartılmamış bitki lifinden yapılmış çevre dostu seçim.Suya dayanıklı, dondurucuda güvenli ve balmumu veya plastik astar içermez.Bir nem bariyeri oluşturmak için bitkilerden yapılan biyo-astar.Sıcak veya soğuk gıda maddeleri ile kullanım için.Mikrodalga güvenli.Restoranlar, şarküteriler, marketler ve daha fazlası için harika. schools.No PFAS eklendi. ticari bir kompostlama tesisinde 2 ila 4 ay içinde %100 kompostlanabilir.Glutensiz.Doğal renk.Ağartılmamış bitki lifinden yapılmış çevre dostu seçim.Suya dayanıklı, dondurucuda güvenli ve balmumu veya plastik astar içermez.Bir nem bariyeri oluşturmak için bitkilerden yapılan biyo-astar.Sıcak veya soğuk gıda maddeleri ile kullanım için.Mikrodalga güvenli.Restoranlar, şarküteriler, marketler ve daha fazlası için harika. schools.No PFAS eklendi. ticari bir kompostlama tesisinde 2 ila 4 ay içinde %100 kompostlanabilir.Glutensiz.Doğal renk.