LIXFDJ Yemek Masası, Restoran Mutfak Bar Masası Bar Kulübü Yüksek Masa Koridor Sandalyesi için Rahat Dayanıklı Konsol Masaları 2 ADET(Boyut:#3) Ürün Kodu: WW-104 (Boyut: # 3)
  • Son

LIXFDJ Yemek Masası, Restoran Mutfak Bar Masası Bar Kulübü Yüksek Masa Koridor Sandalyesi için Rahat Dayanıklı Konsol Masaları 2 ADET(Boyut:3)

₺ 191.10

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1. : Malzeme : Metal / mermer 。Renk : resim rengi. 2. : Boyutu : 120 * 40*105 CM,43*43 * 75 CM. 3. : Şekli istikrarlı ve gevşek, doku sert ve üniforma, işçilik zarif, basit ve zarif basit, ama moda eleman kayıp değil.Evin yarısı sanatın yarısı.4. : Özenle seçilmiş çevre dostu malzeme, toksik olmayan, tatsız, istikrarlı ve dayanıklı, tercihen donanım, ince ve pürüzsüz köşeler, çizilmeye dayanıklı, aile güvenle kullanabilirsiniz. 5. : Uygulanabilir sahneler : Oturma odası, yatak odası, balkon, ofis, otel, yurt, restoran, kahve dükkanı, güzellik salonu, giyim mağazası, bar, kulüp, vb. : Boyutu : 120*40 105 CM*43 43*75 CM.. : Dikkatle çevre dostu bir malzeme seçilmiş-Malzeme : Metal/mermer.. : Renk : resim rengi : , toksik olmayan, tatsız, istikrarlı ve dayanıklı, tercihen donanım* ince ve yumuşak köşeleri, çizilmez, aile güven ile kullanabilirsiniz : şekli sabit ve gevşek doku sert ve düzgün, zarif işçilik, basit ve zarif, basit ama moda öğesi kaybolur.Yarım ev yarım sanat : Uygulanabilir sahneler : Oturma odası, yatak odası, balkon, ofis, otel, yurt, restoran, kahve dükkanı, güzellik salonu, giyim mağazası, bar, kulüp, vb. : Yeterli zamanınız varsa, her zaman sizin için bir şeyim olduğuna inanıyorum, seçebileceğiniz yüzlerce masa ve sandalyemiz var, göz atmak için mağazamıza girebileceğinizi düşünüyorum.- : Biz uluslararası lojistik kullanın, ürünler genellikle gemi için 15-25 gün gerekir, eğer fazla 30 gün, zaman içinde bizimle irtibata geçiniz, biz en kısa sürede sorunu verecektir çözmeye yardımcı olur. : Bu ürün elle ölçülür ve hata genellikle 1-2 cm'dir. : Işık, ekran ve çekim açısında bazı hatalar oluşabilir.Bu bir kalite sorunu değil. : Her ürünü paketliyoruz properly.In nakliye hasar durumunda, zaman içinde bizimle irtibata geçiniz!.