ERSHİYİ Pamuk Halat Kuş Salıncak Oyuncaklar için Papağan, Yuvarlak / Üçgen Şekli Asılı Halka Kuş Halat Tünemiş Asılı Salıncaklar Oyuncak Kuş Oyuncak Malzemeleri (Yuvarlak L)
  • Son

ERSHİYİ Pamuk Halat Kuş Salıncak Oyuncaklar için Papağan, Yuvarlak / Üçgen Şekli Asılı Halka Kuş Halat Tünemiş Asılı Salıncaklar Oyuncak

₺ 27.93

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Içinde metal benimser, pamuk halat ile dışında bükülmüş, salıncak dayanıklı, güvenli ve çevre dostu.Eğlenceli bir oyuncak, evcil hayvanınızın oynaması veya dinlenmesi için bir yer sağlar.Egzersizi teşvik edin ve koordinasyon ve dengenin geliştirilmesine yardımcı olun skills.It kuşların stresini azaltabilir, hipokondri veya çiğnemelerini önleyebilir.Bu arada, aşırı uzun gagadan kaçınmak ve normal yiyememek için kuşun gagasını da keskinleştirebilir.Salıncak oyuncağı, oynama, sökme, çiğneme, yiyecek arama içgüdüsü gibi papağanı tatmin edebilir, aynı zamanda beyin zekasını da geliştirebilir.Kolay kurulum için kafese takılabilen bir kanca ile birlikte gelir.Malzeme : Metal + pamuk rope Color : resim gösterildiği gibipaket Listesi : 1 * Kuş Salıncak oyuncaktipi : Kuş oyuncakboyutu : Gösterildiği gibiözellikleri : 1. Içinde metal benimser, pamuk halat ile dışında bükülmüş, salıncak dayanıklı, güvenli ve çevre dostu.2. Eğlenceli bir oyuncak, evcil hayvanınızın oynaması veya dinlenmesi için bir yer sağlar.Egzersizi teşvik edin ve koordinasyon ve denge becerilerini geliştirmeye yardımcı olun.3. Kuşların stresini azaltabilir, hipokondri veya çiğnemelerini önleyebilir.Bu arada, aşırı uzun gagadan kaçınmak ve normal yiyememek için kuşun gagasını da keskinleştirebilir.4. Salıncak oyuncağı, oynama, sökme, çiğneme, yiyecek arama içgüdüsü gibi papağanı tatmin edebilir, aynı zamanda beyin zekasını da geliştirebilir.5. Kolay kurulum için kafese takılabilen bir kanca ile birlikte gelir.