Organik Saç Çıkma Kiti, Organik Çıkma Saç Serum Rulo, Roll-On Masaj Saç Büyüme Özü, Yoğun Saç Bakımı Anti Sıyırma Özü Sıvı Erkekler ve Kadınlar için Tüm Saç Tipleri (2 ADET)
  • Son

Organik Saç Çıkma Kiti, Organik Çıkma Saç Serum Rulo, Roll-On Masaj Saç Büyüme Özü, Yoğun Saç Bakımı Anti Sıyırma Özü Sıvı Erkekler ve

₺ 191.10

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

7. ORGANİK SAÇ SERUMU bu yıl Bu Özel Saç Büyüme Vitaminler Saç Yumuşak ve Pürüzsüz Hale getirmek, Beslenme Kilitleme ve ücretsiz Saç daha Sağlıklı, Zarar Verme ve Dökülme, Saç Artırmak Azaltmak.Saç dökülmesi, kellik tedavisi ve yıpranmış saçlar, bitki derin kafa derisi kan dolaşımını ve saç büyümesini uyarmak için nüfuz eder.Düzenli kullanım saç yoğunluğunu %87'ye kadar önemli ölçüde artırabilir!. 【3 MASAJ silindiri ile üretilmiştir】 Üçlü silindir yapısı, kafa derisinin metabolizmasını ve sağlığını yoğunlaştırmak için yüzüstü bölgenin yumuşak masajı ile birlikte daha hızlı ve daha dolgun serum emilimini sağlar.Daha yoğun, daha kalın ve sağlıklı saçlar için günde iki kez ve sürekli uygulayın. 【SAÇ KÖKLERİ için BESLENME SAĞLAYIN】Bitkisel kompleks, saç derisini ve kökleri uyarmak için sinerji içinde çalışır, ayrıca her saç telinin kesit alanını %27 ve çapını %14 arttırmanın görünür bir sonucunu sağlamak için saç büyümesini yeniden etkinleştirmek için tıkanmış folikülleri uyandırır. 【NAZİK VE ETKİLİ】 Saç derisini ve saç köklerini gençleştirir, daha fazla incelmeyi önler.saçları daha güçlü, parlak, yumuşak hale getirir.Masaj aleti ile saç dökülmesini önleme ve saç büyümesini teşvik etme etkisini elde edin. 【SAÇLARI SAĞLIKLI TUTUN】 Saç boyamadan sonra saç dökülmesi, yavaş saç büyümesi, kıvırcık saçlar, kırılması kolay, kaba ve düzensiz, yumuşak değil.Güzel saç modeli özgüveninizi artıracaktır.Saç büyüme serumu saçlarınızı sağlıklı tutar. Aşağıda NASIL yavaşça kafa derisi masaj için küçük bir miktar Kullanmak İÇİN bulunmalıdır.Yağlı olmayana kadar 2-3 dakika masaj yapmaya devam edin, durulamaya gerek yoktur.Her sabah bir kez uygulayın.