Açık projektör ekran, yüksek Çözünürlüklü Yüksek sıcaklığa dayanıklı Anti‑ışık projektör ekran için Parti için Ev için Ofis(90 inç)
  • Son

Açık projektör ekran, yüksek Çözünürlüklü Yüksek sıcaklığa dayanıklı Anti‑ışık projektör ekran için Parti için Ev için Ofis(90 inç)

₺ 387.00

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Destek 4 K yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi, resim yüksek çözünürlüklü narin, renk muhteşem, detaylar da çok iyi, ve görüntüleme deneyimi daha iyidir.Perde tabakası özel bir film ile donatılmıştır, kir alkollü ıslak kağıt havluyla silinebilir ve tek perde katlanabilir.Kondenser ekranın rengi 6 kata kadardır, gözlere zarar vermez, rengi iyileştirir ve yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır ve kırışık bir elektrikli demir ile düzleştirilebilir.Metal microbead anti-ışık perdesi mükemmel anti‑ışık yeteneğine ve yüksek parlaklıkta renk kazancı etkisine sahiptir ve renk geceleri LCD TV gibi canlıdır.Perdenin yüzey dokusu ince ve düzgün, görüntü dolu, renk üretimi doğru ve yüksek çözünürlüklü görüntü canlı bir şekilde yeniden üretiliyor.Özellik : 1. Metal microbead anti-ışık perdesi mükemmel anti‑ışık yeteneğine ve yüksek parlaklıkta renk kazancı etkisine sahiptir ve renk geceleri LCD TV gibi canlıdır.2. Destek 4 K yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi, resim yüksek çözünürlüklü narin, renk muhteşem, detaylar da çok iyi, ve görüntüleme deneyimi daha iyidir.3. perdenin dokusu ince ve düzgün, görüntü dolu, renk üretimi doğru ve yüksek çözünürlüklü görüntü canlı bir şekilde yeniden üretiliyor.4. Kondenser ekranın rengi 6 kata kadardır, gözlere zarar vermez, rengi iyileştirir ve yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır ve kırışık bir elektrikli demir ile düzleştirilebilir.5. Perde tabakası özel bir film ile donatılmıştır, kir alkollü ıslak kağıt havluyla silinebilir ve tek perde katlanabilir.Nasıl Kullanılır : Bu ürünün bir çerçevesi yoktur ve perforate.It duvara tutturulması gereken veya çerçeveye takılması gereken tek bir ekrandır.Kendiniz bir tane yapabilirsiniz (ahşap veya metal şeritler mevcuttur).Şartname : Öğe Türü : projektör ekranımalzeme : Kumaş + Metal Ratio : 16 : 9destek yok : (Ultra) Kısa Mesafeli Projektör, Ekran Sadece Ön projeksiyon Olabilirpaket Listesi : 1 x projektör Ekranı11 x Kanca ve Döngü(Çift)veya1 x projektör Ekranı9 x Kanca ve Döngü(Çift) Not : 1. Görüş açısı : Anti-ışık perdesinin ışık toplama özellikleri nedeniyle, makine lensi görüntülerken noktanın merkezi olarak kullanılmalıdır.Çap 45 dereceden sapamaz.Perde sadece öne yansıtılabilir.Tepegöz yüksekliği c.

Item Type:
Projector Screen
Material:
Cloth + Metal
Ratio:
16
Not Support:
(Ultra) Short Throw Projector, the Screen Can Only Be Front Projection
Package List:
1 x Projector Screen11 x Hook and Loop(Pairs) :
1 x Projector Screen9 x Hook and Loop(Pairs) :
1. Viewing angle:
Due to the light‑gathering characteristics of the anti‑light curtain, the machine lens must be used as the center of the dot when viewing. The diameter cannot deviate from 45 degrees. The curtain can only be projected forward. The height of the overhead projector c