30 Pcs Posta Kutusu Numaraları, Yansıtıcı Posta Kutusu Numaraları için Dışında, 3 İnç Kendinden Yapışkanlı Su Geçirmez Çıkartmalar (4 Set 0-9, Gümüş)
  • Son

30 Pcs Posta Kutusu Numaraları, Yansıtıcı Posta Kutusu Numaraları için Dışında, 3 İnç Kendinden Yapışkanlı Su Geçirmez Çıkartmalar (4

₺ 32.97

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Büyük beden mi ???? 3 inçlik sayılar uzaktan bir bakışta görülebilir.Gümüş sayılar zıt bir arka plan üzerinde çok dikkat çekici olacaktır.Paket listesi ???? her biri 0'dan 9'a kadar 10 sayı içeren 40 adet 3 inçlik büyük yansıma posta kutusu numarası. Her numara kesmeden bağımsızdır, bu da ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.Yansıtıcı tasarım ????şekil taslağı açıktır.Işık sayı üzerinde parladığında, sayı yansıyacaktır.Diğerleri evinizi kolayca bulabilir.Yansıtıcı etki özellikle geceleri önemlidir.Yüksek kaliteli performans ????mükemmel yapıştırma performansına, su geçirmezliğe ve yüksek sıcaklığa sahiptir resistance.It açık havada çok mükemmel performansa sahiptir ve iç ve dış mekan kullanımı için uygundur.Kolay kullanım için ????her sayı bağımsızdır ve ayrı ayrı kesilmesi gerekmez.Numarayı yırtın ve doğru konuma yapıştırın.Sıkıca yapıştırmak için numaraya biraz basın.Ambalaj listesi : 4 takım 3 inç 0-9 Önlemler : 1. Yansıtıcı malzeme sert 2'dir. Metal, boya ve seramik karo gibi pürüzsüz yüzeylerde kullanıma uygundur 3. Kumaş, küçük silindir, buzlu plastik parçalar (bazı plastikler anti viskoziteye sahiptir), yağlı yüzey ve küresel yüzey için uygun değildir (aşırı radyan kenar deformasyonuna neden olabilir) 4. Lütfen kullanmadan önce yapıştırılacak konumu temizleyin5. Yapıştırdıktan sonra, diğer işlemlerden kaçının ve yapıştırma efektinin en iyi duruma ulaşması için bir gün saklayın Nasıl kurulur : 1. Gerekli numaraları çıkarın.Her sayı bağımsızdır ve 2 kesilmesi gerekmez. Harfleri yırtın ve doğru konuma yapıştırın 3. Yapıştırma performansına tam oyun vermek için hafifçe basın Nasıl kaldırılır : 1. Sıcak hava üfle.Isıtmadan sonra, boya 2'yi çıkarmadan numara çıkarılabilir. artık sakız varsa, alkol veya köpük temizleyici ile çıkarılabilir.Nasıl korunur : 1. Lekeleri çıkarmak için nötr deterjan ve yumuşak bir bez kullanın 2. Merkezden her iki tarafa da temizleyin 3. Yüksek basınçlı su tabancası kullanılıyorsa, çatlamayı önlemek için lütfen sise ayarlayın.