ıceMı Yalıtımlı Pizza Dağıtım Çantası, 16.5x14.5x13.7, Gıda Dağıtım Çantası, Gıda Teslimatı için Katlanabilir ve Tekrar Kullanılabilir Yalıtımlı Çanta, Açık Piknik Yalıtımlı Tote Çanta,Siyah (Küçük Bir Bel Çantası ile)
  • Son

ıceMı Yalıtımlı Pizza Dağıtım Çantası, 16.5x14.5x13.7, Gıda Dağıtım Çantası, Gıda Teslimatı için Katlanabilir ve Tekrar Kullanılabilir

₺ 92.97

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Paket Içerir] Içerir bir 16.5"*14.5"*13.7" siyah yalıtım çantası ve bir 4.1"*1.6"*6.5"siyah cep,yürütmek kolay. [Yalıtım] Yemek dağıtım çantası 4-6 saat boyunca sabit bir sıcaklıkta tutulabilir, yaklaşık 17 kg ağırlığa dayanabilir, teslimat yemekleri, açık piknikler ve pizza, bakkaliye ve diğer yiyecekleri taşımak için kullanılabilir. [Kimlik Kartı Penceresi]Kimlik penceresi çantanın üstünde ve yanında bulunur ve broşürler, makbuzlar veya siparişler gibi bilgileri saklayabilir. [Taşıması ve Saklanması Kolay] Çift kulplar sağlam ve dayanıklıdır ve tek elle taşınabilir.Kullanılmadığı zaman, teslimat çantası mutfakta rahatça yer kazanmak için katlanabilir. [Geniş Kullanım Yelpazesi] Bu tür yeniden kullanılabilir sabit sıcaklık çantası, market alışverişi, depolama, plaj, piknik, seyahat vb.Için çok uygundur.