Paslanmaz Çelik Öğle Yemeği Kutusu, İnsanlaşmış Tasarım Derin Mühürlü Japon Öğle Yemeği Kutusu Bento Kutusu İşçiler için Ofis için Öğrenciler için Okul için(Siyah kart dört ızgara, Tek öğle yemeği kutusu)
  • Son

Paslanmaz Çelik Öğle Yemeği Kutusu, İnsanlaşmış Tasarım Derin Mühürlü Japon Öğle Yemeği Kutusu Bento Kutusu İşçiler için Ofis için Öğrenciler

₺ 131.70

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【SAĞLIKLI EKOLOJİ】 : Bu çocuk bölmesi öğle yemeği kutusu, sağlıklı ve ekolojik olan 316 paslanmaz çelik ve PP plastik malzemeden yapılmıştır. 【ÇATAL BIÇAK takımı BÖLMESİ】 : Okul öğrencileri ve çocuklar için çatal bıçak takımı bölmeli Japon tarzı öğle yemeği kutusu. 【SICAKLIĞI KORUYUN】 : Sıcaklığı korumak için paslanmaz çelik ve plastik tabaka arasına sıcak su eklenebilir. 【İNSANLAŞMIŞ tasarım】 : Ofis çalışanları ve öğrenci kantini için bu öğle yemeği kutusu insanlaşmış bir tasarıma sahiptir. 【DESTEK TELEFONU】 : Derin sızdırmaz çocuk bölmesi öğle yemeği kutusunun çatal bıçak takımı kapağı cep telefonunu desteklemek için kullanılabilir.Özellik : 1. SAĞLIKLI EKOLOJİ : Bu çocuk bölmesi öğle yemeği kutusu, sağlıklı ve ekolojik olan 316 paslanmaz çelik ve PP plastik malzemeden yapılmıştır.2. Çatal bıçak takımı BÖLMESİ : Okul öğrencileri ve çocuklar için çatal bıçak takımı bölmeli Japon tarzı öğle yemeği kutusu.3. INSANLAŞMIŞ tasarım : Ofis çalışanları ve öğrenciler için bu öğle yemeği kutusu kantin insanlaşmış bir tasarım benimser.4. DESTEK TELEFONU : Derin sızdırmaz çocuk bölmesi öğle yemeği kutusunun çatal bıçak takımı kapağı cep telefonunu desteklemek için kullanılabilir.5. Sıcaklığı KORUYUN : Sıcaklığı korumak için paslanmaz çelik ve plastik tabaka arasına sıcak su eklenebilir.Şartname : Öğe Türü : Paslanmaz Çelik Öğle yemeği kutusumalzeme : 316 Paslanmaz çelik, Plastik, silikonetkili ısı koruma : Yaklaşık 1-2 Saatboyutu : Yaklaşık. 25. 5x18.5x6.5 cm / 10.0x7.3x2.6 Çapraz Ağırlık : Yaklaşık. 704g / 24.83 ozpaket Listesi : 1 x Muhafaza1 x Astar1 x Kapak1 x Çift Çubukları1 x kaşıknot : 1. Haşlanmayı önlemek için çok fazla sıcak su enjekte etmeyin.2. İyi ısı yalıtım etkisi elde etmek için lütfen kutunun kapağını kapatın.3. Suyu ısıtın ve yemekten önce 10-20 dakika pişirin.4. Kaynar su ve haşlanmayı önlemek için öğle yemeği kutusunu sallamayın veya eğmeyin.5. Izin lütfen 0.1‑1 cm / 0.04-0.4 in hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.

Item Type:
Stainless Steel Lunch Box
Material:
316 Stainless Steel, Plastic, Silicone
Effective Heat Preservation:
About 1-2 Hours
Size:
Approx. 25.5x18.5x6.5cm / 10.0x7.3x2.6in
Gross Weight:
Approx. 704g / 24.83oz
Package List:
1 x Housing :
1 x Liner :
1 x Lid :
1 x Pair of Chopsticks :
1 x Spoon :
1. Do not inject too much hot water to avoid scalding. :
2. Please close the lid of the box to achieve good thermal insulation effect. :
3. Heat water and stew for 10‑20 minutes before eating. :
4. Do not shake or tilt the lunch box to avoid boiling water and scalding.5. Please allow 0.1‑1cm / 0.04‑0.4in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :