4L Üst Dolgu Nemlendiriciler için yatak odası, 25dB Sessiz Ultrasonik serin hava nemlendiricileri ile Otomatik Mod Sis Seviyesi, ayarlanabilir 12 H Zamanlayıcı için büyük Oturma Odası Ofis Masası (Siyah)
  • Son

4L Üst Dolgu Nemlendiriciler için yatak odası, 25dB Sessiz Ultrasonik serin hava nemlendiricileri ile Otomatik Mod Sis Seviyesi, ayarlanabilir

₺ 167.97

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Günler için Bir Dolgu】 : Üst dolgu tasarımına sahip büyük su deposu kapasitesi tankının üstten doldurulması kolaydır ve 40 saate kadar sürekli serin sis için 4 L/1.06 Gal su tutar, sık sık doldurmaya gerek yoktur. 【İdeal Nemi Korur】 : Odayı %60 - %65 arasında ideal bir nem seviyesinde tutmak için ortam nemine bağlı olarak sis seviyesini Yüksek, Orta ve Düşükten otomatik olarak ayarlar. 【İdeal Nemi Korur】 : Odayı %60 - %65 arasında ideal bir nem seviyesinde tutmak için ortam nemine bağlı olarak sis seviyesini Yüksek, Orta ve Düşükten otomatik olarak ayarlar. 【Ultra İnce Sis】 : Masanızı ıslatmadan alanınıza kolayca yayılan ultra ince sis üreten 2.4 MHz ultrasonik atomizer ile donatılmıştır. 【Düşük Gürültü Operasyonu】 : 25d B kadar düşük gürültü üretir, bu nemlendirici o kadar sessizdir ki çalıştığını fark edemezsiniz, böylece rahatsız edilmeden uyuyabilir veya çalışabilirsiniz.Ultrasonik Nemlendirici, iç mekan ikliminizi hızlı bir şekilde iyileştirmek için alanınızı yumuşak bir sisle doldurur ve özgürce nefes almanızı sağlar.Sürekli ince ve serin bir sis akışı sağlayan bu nemlendirici, masanızda veya zeminde nemli kalıntı bırakmayan mükemmel rahat bir seviyede odanıza nem katar.