Ultra Fyt Bir Galon Su Sürahisi Vakum Yalıtımlı Paslanmaz Çelik Geniş Ağızlı bir galon Su şişesi - Bira Growler - SOĞUK veya Sıcak su için Yeniden Kullanılabilir Fitness Egzersiz Şişesi 128 oz su şişesi (Siyah)
  • Son

Ultra Fyt Bir Galon Su Sürahisi Vakum Yalıtımlı Paslanmaz Çelik Geniş Ağızlı bir galon Su şişesi - Bira Growler - SOĞUK veya Sıcak su

₺ 149.97

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

* İkincil bir HDMI veya DVI ekranı ekleyin ve yeni bir ekran kartı takmak için bilgisayarınızı ayırmadan masaüstünüzü genişletin. * Tek bir bilgisayara çoklu monitör özelliği ekleyin, ilgi çekici multimedya sunumları oluşturabilirsiniz. * Aileniz veya arkadaşlarınızla resim ve film izlemek için PC'nizi HDMI donanımlı HDTV'NİZE bağlamak için USB-HDMI dönüştürücüyü kullanın. * Araştırmacılar veya yazarlar için harika, bir ekranda referans materyali ve diğerinde çalışan bir belge kopyasına sahip olma olanağı sunuyor. * Dizüstü bilgisayarları kullanan ev, okul veya şirket ortakları için kompakt, hafif gadget, ikincil bir ekrana / projektöre bağlantı sağlar.Windows için 7 / 8 / 10 / Windows XP kullanıcıları, sürücü bilgisayara bağlandıktan sonra açılmazsa, Ürün çalışamıyorsa veya sürücüyü başarıyla indiremiyorsanız, en son sürücü için lütfen müşteri hizmetleri e-postamızla iletişime geçin, teşekkürler!Uyarı : Bu USB3. 0-HDMI kablosu Ses Çıkışını destekler, USB Pn P Ses Aygıtının takılı olduğundan ve bunu varsayılan aygıt olarak ayarladığınızdan ve Öznitelikteki ses seviyesini yükselttiğinizden emin olun. Computer Bilgisayar uyumsuz sorunu nedeniyle sorunsuz çalışmasını sağlayamayabilirsiniz.Lütfen Müşteri Hizmetleri Ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin, sorunları çözmek için elimizden geleni yapacağız.