DHCZZRS774 çöp tenekesi Silindirik çöp tenekesi Kapaksız Çıkarılabilir çöp kutusu Aile saklama kutusu Ofis Okul Oturma Odası Atık kağıt sepeti Banyo çöp tenekesi (Renk: Siyah)
  • Son

DHCZZRS774 çöp tenekesi Silindirik çöp tenekesi Kapaksız Çıkarılabilir çöp kutusu Aile saklama kutusu Ofis Okul Oturma Odası Atık kağıt

₺ 589.44

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 : Silindirik deri saklama kutusu, elle yapılan yüksek dereceli geri dönüştürülmüş deri. 2 : Referans için toplam 4 renk sağlanmıştır.Herhangi bir sahnede görüntülemek için uygun home.It olağanüstü derecede kolay ve doğal olacak. 3 : Küçük ve büyük kapasiteli açık saklama kutusu herhangi bir alanı işgal etmez, ancak evsel çöpleri kolayca çözebilir. 4 : Çıkarılabilir çöp tenekesi çöp torbası işlevini gizleyebilir, çöp torbalarını yüklemek ve değiştirmek kolaydır, çöp torbasının kaymaz işlevi çöp kutusunun stabilitesini etkilemez. 5 : Boyut 31x21.5x21.5 (cm) 12.2x8.9x8.9 (inç) uzunluk x genişlik x yüksekliktir.MEMNUNİYET – çöp kutuları Bizim kesinlikle çok seveceksiniz üstün kalitede yapılır.Eğer satın memnun değilseniz durumda, ürün resmi understand Product boyutu : (35 cm) diameter Applicable senaryolarda : kapalı, Oturma Odası, Yatak Odası, Yemek Odası 12.2 inç (31cm) yüksek, 8.9 inç, okul, vb başvurun Ürün rengi : 4 renk canproduct malzeme çöp-gün para-back Product 30 adı : sunuyoruz.1. Farklı aydınlatma ve çekim açıları nedeniyle, hafif renk sapmaları olabilir, lütfen anlayın.2. Lütfen satın almadan önce rengi onaylayın.3. Ürün fotoğrafları ürünler dışındaki ürünleri içermez.4. Boyutu manuel olarak ölçün, bazı küçük hatalar olabilir, lütfen gerçek ürüne bakın, teşekkür ederim.5. Ürünün yüzeyini çizmemek için ürünü temizlemek için sert temizleme aletleri kullanmayın.6. Paylaşmaya ve geri bildirime hoş geldiniz, size daha iyi ürün ve hizmetler sunabiliriz.7. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, bu sorunları en kısa sürede çözeceğiz.