DHCZZRS774 Çöp tenekesi Otomatik Torba Değiştiren çöp tenekesi Kapaklı Plastik Yuvarlak çöp tenekesi Çıkarılabilir çöp tenekesi Yatak Odası Mutfak Ofis Okul Atık Kağıt Sepeti Banyo çöp tenekesi (Renk: Kırmızı)
  • Son

DHCZZRS774 Çöp tenekesi Otomatik Torba Değiştiren çöp tenekesi Kapaklı Plastik Yuvarlak çöp tenekesi Çıkarılabilir çöp tenekesi Yatak

₺ 501.54

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 : Çevre koruma için uygun olan çöp torbalarını otomatik olarak değiştirin.Çöp sınıflandırması için iç kovaya iki çöp torbası yerleştirilebilir. 2 : Çöp kutusunun dairesel namlu şeklindeki tasarımı güzel ve kararlıdır.Çıkarılabilir kapak, çift kullanımlı varillerin ihtiyaçlarını karşılayabilir. 3 : Gizli çöp torbası kutusu işlevi çöp torbasının düşmesini önleyebilir ve görünüm daha güzel ve düzenlidir. 4 : Yay, kapağın kapanmasına yardımcı olur, bu da kapağın kapanma sesini büyük ölçüde azaltır ve kapağın kapanma gürültüsünü önler. 5 : Ürün boyutu : 22x35.5x27.5 cm (8.7x14x10. 8in) Uzunluk x genişlik x yükseklik.MEMNUNİYET – çöp kutuları Bizim kesinlikle çok seveceksiniz üstün kalitede yapılır.Eğer satın memnun değilseniz durumda, ürün resmi understand5 : Ürün boyutu : 22x35 bakın plastic Product renk : 6 renk can Product malzeme çöp-gün para-back Product 30 adı : sunuyoruz.5x27.5cm (8.7x14x10.Kapalı, oturma odası, sehpa, yatak odası, ofis 8in)İlgili senaryo : , oda, okul, vb yemek.1. Farklı aydınlatma ve çekim açıları nedeniyle, hafif renk sapmaları olabilir, lütfen anlayın.2. Lütfen satın almadan önce rengi onaylayın.3. Ürün fotoğrafları ürünler dışındaki ürünleri içermez.4. Boyutu manuel olarak ölçün, bazı küçük hatalar olabilir, lütfen gerçek ürüne bakın, teşekkür ederim.5. Ürünün yüzeyini çizmemek için ürünü temizlemek için sert temizleme aletleri kullanmayın.6. Paylaşmaya ve geri bildirime hoş geldiniz, size daha iyi ürün ve hizmetler sunabiliriz.7. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, bu sorunları en kısa sürede çözeceğiz.