UCMD Kuru Silme Beyaz Tahta Sticker, İletişim Kağıt Vinil Duvar Çıkartması Poster, Kendinden Yapışkanlı Mesaj Panosu, Peel ve Sopa Duvar Kağıdı, beyaz Tahta Kağıt Levhalar (39x22 inç (100x55 cm))
  • Son

UCMD Kuru Silme Beyaz Tahta Sticker, İletişim Kağıt Vinil Duvar Çıkartması Poster, Kendinden Yapışkanlı Mesaj Panosu, Peel ve Sopa Duvar

₺ 29.97

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Değer Paketi : Bu boyut 39 x 22" / 100 x 55 cm kuru silme beyaz tahta etiketi, 4 manyetik işaretleyici ve 1 silgi ile birlikte gelir.22 inç genişliğinde kesiyoruz (piyasadaki çoğu boyut 18 inçten daha kısa), bu da özellikle öğretim, sergi veya diğer etkinlikler için duvara uyguladığınızda çalışmak için daha fazla alan sağlar. decorating.No Gölgelenme : Bu kuru silme duvar etiketinin çıkarılması kolaydır ve işaretler süperdir uzun süre bırakıldığında bile temizlenmesi kolaydır.Pürüzsüz yüzey üzerine yazmak kolaydır.Kolay yükleme ve hiçbir araçlar gerektirir – sadece göz önüne sermek, kabuğu ve sopa.Sadece Soyun ve Yapıştırın : Uzun süre kullandıktan sonra gölgelenmeye başlayan eski beyaz tahtayı değiştirmek için bu UCMD beyaz tahta kağıdını kullanın.Destek kağıdını bir köşeden soyun ve temiz ve pürüzsüz bir yüzeye yapıştırın.Kırışıklıkları ve kabarcıkları önlemek için iki kişinin birlikte çalışmasını ve yumuşak bir bez kullanmasını öneriyoruz.Çok fonksiyonlu : Bu kuru silme tahtası etiketini küçük tabakalara kesebilir ve bunları masalara, ofiste veya evde duvara yapıştırabilirsiniz.Sığdır özelliği, bölgenizi özelleştirmenizi sağlar.22 inç genişliğinde kesiyoruz (piyasadaki çoğu boyut 18 inçten daha kısa), bu da özellikle öğretim, sergi veya diğer etkinlikler için duvara uyguladığınızda çalışmak için daha fazla alan sağlar. decorating.No Gölgelenme : Bu kuru silme posterinin çıkarılması kolaydır ve işaretler süperdir uzun süre bırakıldığında bile temizlenmesi kolaydır.Pürüzsüz yüzey üzerine yazmak kolaydır.Kolay yükleme ve hiçbir araçlar gerektirir – sadece göz önüne sermek, kabuğu ve sopa.Çok fonksiyonlu : Bu beyaz tahta etiketini küçük tabakalara kesebilir ve bunları masalara, ofiste veya evde duvara yapıştırabilirsiniz.Sığdır özelliği, bölgenizi özelleştirmenizi sağlar. 1 X beyaz tahta levha. 4 X işaretleyiciler. 1 X Yüksek kaliteli Silme. 1.LÜTFEN pürüzlü veya pürüzlü yüzeylere veya duvarlara yapışmayın!Vinil beyaz tahta çıkartmaları pürüzsüz yüzeylerde en iyi şekilde çalışır. 2.Lütfen beyaz tahtayı uygulamadan önce yeni boyanmış yüzeylerin tamamen kurumasını bekleyin. 3.Lütfen doğrudan güneş ışığından kaçının, çünkü güneş ışığı çıkartmaların altında kabarcıklara neden olur. 4.Beyaz tahta etiketinin kullanımı kolaydır ve duvarlara veya yüzeylere zarar vermeden soyulabilir veya yeniden konumlandırılabilir.