Bullseye Office - Kendinden Yapışkanlı Manyetik Kuru Silme Beyaz Tahta Levha. Temizlemesi Kolay, Kolay Kurulum ve Kolayca Çıkarılabilir. Manyetik Beyaz Tahtayı Soyun ve Yapıştırın 24 X 36”
  • Son

Bullseye Office - Kendinden Yapışkanlı Manyetik Kuru Silme Beyaz Tahta Levha. Temizlemesi Kolay, Kolay Kurulum ve Kolayca Çıkarılabilir.

₺ 50.85

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Peel-And-Stick Kendinden Yapışkanlı : Basit ve kullanımı kolay.Sadece beyaz tahtayı açın, koruyucu tabakayı soyun ve herhangi bir yüzeye yapıştırın!.Fantastik Yazma ve Silme Performansı : Hemen hemen her kuru silme işaretleyicisine uygun çizilmeye karşı dayanıklı ve sağlam yazma yüzeyi.Temizlemesi kolay!.Duvara Zarar Vermeden Çıkarın ve Yeniden Kullanın : Beyaz tahtalarımız, boya hasarı veya kalıntı bırakmadan çıkarılıp tekrar kullanılmasına izin veren gelişmiş bir yapıştırıcı formülüne dayanır.Manyetik Yüzey : Manyetik nesneleri düşmeden yerinde tutan son teknoloji demir teknolojisi ile donatılmıştır.Bullseye Ofis kendinden yapışkanlı beyaz tahta levha, beyaz tahtalar hakkında sevdiğiniz her şeyi taşınabilir bir şekilde, herhangi bir yere yapıştırın.Herhangi bir duvarı kuru silme beyaz tahta yüzeyine dönüştürmek isteyen öğretmen, öğrenci, yaratıcı ve profesyonel için üretilmiştir.Bu süper yapışkan kuru silme temas kağıdı, tutkalsız ve düşmeden herhangi bir yüzeye yapışmak için en gelişmiş demir teknolojisini kullanır!Tuğla, çimento, cam, kumaş, ahşap, plastik ve daha fazlası dahil olmak üzere herhangi bir duvara yapışırlar!.