Büyük ve küçük mini buzdolabı için büyük esnek manyetik kuru silme beyaz tahta levha. Bülten, yapılacaklar listesi, organizatör için harika. Her zaman 20x14 inç temiz teknolojiyi silin.
  • Son

Büyük ve küçük mini buzdolabı için büyük esnek manyetik kuru silme beyaz tahta levha. Bülten, yapılacaklar listesi, organizatör için

₺ 53.85

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

4 işaretleyiciyi (kırmızı,siyah,mavi,yeşil) ve büyük silgiyi ekleyin.Jumbo tahta, birden fazla küçük buzdolabı tahtası oluşturmak için daha küçük boyuta kesilebilir.Yatay veya dikey monte edilebilir.60 Güne kadar sildikten sonra kesinlikle leke yok.Beyaz tahtalardan daha büyük ve daha iyi.Ağır hizmet tipi kağıtta gemi tube.No katlama, hasar yok, güçlük yok.Bakkal listesi hatırlatıcısı, Yapılacaklar listesi, günlük planlayıcı, haftalık takvim, çok amaçlı organizatör, yemek planlayıcısı vb.Için idealdir.Ödev hedefi yazma mesajı, bildirim notu, eğlenceli eğitim malzemeleri pedleri, oda arkadaşı mutfak işleri vb.Için idealdir.4 işaretleyici ve büyük bir silgi ekleyin.Jumbo boyutlu tahta, birden fazla küçük buzdolabı tahtası oluşturmak için daha küçük boyuta kesilebilir.Yatay veya dikey monte edilebilir.60 Güne kadar sildikten sonra kesinlikle leke yok.Herhangi bir metal kapıya, dolaba, buzdolabına vb. Yapıştırın.Güçlü ağır hizmetlerde sevk edilir packaging.No katlama, hasar yok, güçlük yok.Bakkal listesi hatırlatıcısı Yapılacaklar listesi gün planlayıcısı haftalık takvim çok amaçlı organizatör için idealdir.