WETTRACT D1-Kuru Silme Filmi / Beyaz Tahta Etiketi/Beyaz Tahta Filmi / Yazılabilir Sayfa / Yazılabilir Film (3 Ft. x 4 Ft. - 12 Metrekare.Ft.)
  • Son

WETTRACT D1-Kuru Silme Filmi / Beyaz Tahta Etiketi/Beyaz Tahta Filmi / Yazılabilir Sayfa / Yazılabilir Film (3 Ft. x 4 Ft. - 12 Metrekare.Ft.)

₺ 100.20

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

WETTRACT D1-SMOOTH Finish Whiteboard sticker-ofislerin, Kurumların, Salonların veya Konferans salonlarının herhangi bir pürüzsüz yüzeyini uygun hale getiren yüksek performanslı kendinden yapışkanlı bir beyaz tahta filmidir.Bu sınıflar, konferanslar, kabin, evler, ofisler, ve daha fazla, WETTRACT YAZMA KURULU, kusursuz, serbest liner ile soyulmuş kesin ölçümler için kesilmiş ve temiz yüzeye yapışmış olabilir; kireç veya eski boya ile kaplı herhangi bir duvara uygulamak için tavsiye edilmez, doku var, nem veya BM daycares-düzgünlük olarak herhangi bir yerde kullanılmak üzere Tasarlanmış KULLANIMI KOLAY.Uzun tahta üzerinde yazılı oldum ne kadar GEREKLİ BECERİLERİ KURULUM – Kolay kabuğu ve sopa sayfası YOK GHOSTİNG gerekli hiçbir delme veya araçlar anlamına gelir – Hiç önceki kullanımı işaretleri olursa olsun bırakır.KOLAYCA kesmek için ızgara baskılı ARKA kağıt] - Arka kağıt üzerinde düz bir çizgi boyunca kesilebilir ve evinizi, ofisinizi veya sınıfınızı düzenlemek için birçok beyaz tahta etiket etiketine kesebilirsiniz; NOT : Bu öğe manyetik değildir.