FunFishingIdeas Fırça Tutucu (6 Renk), Kayık, Kano veya Teknelerinizi Saniyeler içinde 22 feet'e kadar güvenli bir şekilde Sabitler. Made in USA! Sert Sıkı Çekme Kulpları
  • Son

FunFishingIdeas Fırça Tutucu (6 Renk), Kayık, Kano veya Teknelerinizi Saniyeler içinde 22 feet'e kadar güvenli bir şekilde Sabitler.

₺ 44.85

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Kayıkları, kanoları, tekneleri ve şamandıra tüplerini fırça, rıhtım veya başka herhangi bir sabit nesneye güvenli bir şekilde tutan çapa.Akım veya rüzgar Fırça Tutucuya ne kadar sert çekerse, benzersiz gerginlik tasarımı nedeniyle o kadar sıkı kavrar.Her Fırça Tutucu, tüm paslanmaz çelik perçinler ve yay ile monte edilmiş, dayanıklı ve uzun ömürlü bir yüzey için toz boya ile kaplanmıştır.9 Ft ile donatılmıştır.550 paracord'dan.Her iki versiyon, toz boyalı renkler veya %100 deniz sınıfı mevcuttur.Fırça için hem güvenli bir çapa ve tutar kayak, kano, tekne ve yüzer borular, rıhtım veya başka bir sabit nesne.Balık avlarken, ördek avlarken veya sadece gölde hareket ederken teknenizi korumanın hızlı yolu.Ayrıca, hayvanları dışarıda tutmaya yardımcı olmak için herhangi bir şeyi havaya uçurmaktan veya eşyaları asmaktan korumak için kamp çevresinde harika çalışır.