FİTNESS MANYAK 2X El Kavrama Güçlendirici, Parmak Tutucu, El Tutucular, Hızla El Bilek Parmak Önkol Gücünü Artırmak, Müzisyenler Sporcular ve El Rehabilitasyon Egzersiz için Mükemmel (Mavi)
  • Son

FİTNESS MANYAK 2X El Kavrama Güçlendirici, Parmak Tutucu, El Tutucular, Hızla El Bilek Parmak Önkol Gücünü Artırmak, Müzisyenler Sporcular

₺ 32.97

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Smooth Pürüzsüz, Kullanımı kolay.Güçlü Çelik malzemeden üretilmiştir.Benzersiz olarak geliştirilmiş bir direnç mekanizması nedeniyle kas üzerine sabit gerginlik yerleştirilir. ♦ Köpük Dolgu Kolu.Tonlama ve Kuvvet Antrenmanı için harika.Yüksek tekrarlı dayanıklılık eğitimi için mükemmeldir.Güç için test edildi. ✅ Çifti geliyor. order Siparişiniz pazartesiden cumaya 1 pm Merkez Saatine kadar verilirse "AYNI gün GÖNDERİM". Continental ABD'den gelen her siparişte "ÜCRETSİZ KARGO"!Sınırlı süreli teklif. 2 X EGZERSİZ KÖPÜK EL TUTUCULAR ÖNKOL KAVRAMA GÜÇLENDİRİCİ SAPLARI EGZERSİZ Kendiniz deneyin ve beklentilerinizi karşılamıyorsa, değişim veya geri ödeme yapmaktan memnuniyet duyarız.Stok mevcutken bu harika teklifle paradan tasarruf edin!Biz Amerika Birleşik Devletleri merkezli ve tüm öğeleri Amerika Birleşik Devletleri doğrudan sevk edilecektir.YASTIKLI MAVİ EL TUTUCULAR (ÇİFT OLARAK GELİR) El Tutucularımız, rahat tutuş ve kontrol için Köpük saplı burulma yayları ile yapılır.En çok tavsiye edilen Köpük El Tutucuyu arıyorsanız, bu El Tutamakları bizim önerimizdir.Bu ürünün kalitesini zaten kanıtlayan birçok iyi yorum.Köpük El Tutucularımız mevcut fitness ekipmanınıza mükemmel bir katkı olacaktır.Pürüzsüz, Kolay Güçlü Çelik Malzeme Köpük Dolgu Yapılmış Kullanmak için Ürün Özellikleri PAİRThese kavrayıcı gücü düzeyine göre kategorize edilir değil de evrensel olarak Tonlama ve vücut geliştirme Sürekli gerilim için Büyük kas nedeniyle yüksek için Mükemmel benzersiz bir şekilde gelişmiş direnç mekanizması yerleştirilir Gücü için Test tekrarı dayanıklılık antrenmanı Gelir Başa.