3 Paket 4x3 Aşılama Kart Koruyucu Tutucu Kapak Su Geçirmez PU Deri Cüzdan Aşılama Kart Koruyucu Aşı kart Tutucu için Kredi Kartı, kartvizit, KIMLIK Kartı, 3 Renk(Gri, Mavi, Pembe)
  • Son

3 Paket 4x3 Aşılama Kart Koruyucu Tutucu Kapak Su Geçirmez PU Deri Cüzdan Aşılama Kart Koruyucu Aşı kart Tutucu için Kredi Kartı, kartvizit,

₺ 38.94

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

4 Paket 4 x 3 Aşı Kartı Koruyucu Tutucu Kapak, Aşı Kartı için PU Deri CDC Koruyucu, Su geçirmez Aşı Kartı Tutucu. 【İHTİYACINIZ OLAN SEBEP】- PRATİK VE KULLANIŞLI.Bulmak ve vb havayolları, seyir hatları, metro, süpermarket, sinema ya da büyük spor mekanlarında aşı kartını göster çabuk.Seyahat veya iş gezisi sırasında çok önemli bir moda folio aşı kartı koruyucu cüzdan.Aşı kartı koruyucusu öğretmenler, öğrenciler, doktorlar, hemşireler, ofis çalışanları, gönüllüler ve daha fazlası için uygundur. 【GİZLİLİĞİNİZİ KORUYUN】 - Şeffaf aşı kart sahipleri ile karşılaştırıldığında, bu mermer kart sahibi gizliliğinizi daha iyi koruyabilir.Kişisel bilgilerinizi plastik kasada göstermeden aşı kartınızı bu sağlam 4 x 3 kart kasasında sağlam tutun.PU deri genellikle PVC plastikten daha dayanıklı ve şıktır. 【VACCİNATİON KART TUTUCU MALZEME】 - Vaccination kart durumda su geçirmez prim dayanıklı bükülebilir sentetik deri dış yapılır.Aşı kartı koruyucu tutucusu, sıkı dikişli ve sağlam suni deri ile yumuşak buzlu bir dokuya sahiptir.Deri Aşılama Kart sahibinin güçlendirilmiş dikişi, işlevsellik, güvenlik ve güvenliğin rakipsiz bir kombinasyonunu sağlar. style.No kartların yanlışlıkla kayması veya kordon yırtılması konusunda endişelenmenize gerek yok. 【GENİŞ DEPOLAMA FONKSİYONLARI】- CDC aşılama kartları, kimlik kartları, iş kimlik kartları, öğrenci kimlik kartları, hemşire kimlik kartları, kredi kartları, kartvizitler, üyelik kartları, sergi kartları, otobüs kartları, araba sigortası kartları için çoklu kullanım kart koruyucusu, fotoğraflı kimlik ve az nakit vb.Erkekler / kadınlar için bu kart koruyucu kılıf tutucu, sizinle birlikte yapılması gereken bazı kartların düzenli ve güvenli kalmasını sağlamak için harika bir aksesuardır. 【KULLANIMI KOLAY】 - Aşı kartı koruyucusunun içinde iki adet biraz daha büyük kart yuvası vardır, aşı kartlarına (4x3 inç) erişmek daha kolaydır ve iyi korunur.Cdc aşı kartınızı, kişisel bilgilerinizi plastik bir kılıf içinde göstermeden bu sağlam aşı kartı koruyucusunda sağlam tutun. 【4 X3 " AŞI kartı KORUYUCU BOYUTU】 - Aşılama kayıt kartı saklama koruyucu kapağı, 4 x 3 inç aşılama kartı yerleştirmek için uygulanabilir, bu aşı kartı kılıfları ince ve kompakttır, ağırlık 0.9 oz'dur, kart sahibinin içinde 3-4 kart tutabilen 2 kart yuvası vardır.Lütfen satın almadan önce boyutu dikkatlice kontrol edin; Dahası, aşılama kartı koruyucusu yaklaşık 7.5 x 4.7 inç, CDC aşılama kartı koruyucusu her yere gidecek kadar hafiftir. 【AİLE İÇİN FAYDALAR】 - Minimal Çeşitli renkler tercihinize uygun, günlük yaşamınızda kullanmanız ve değiştirmeniz için yeterli; Bunları aileniz veya arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz; Hayat çok kolaylık getiriyor.