Snowboard Duvar Montaj Depolama Kanca Raf için En SUP & Sörf Tahtası, Kayak ve Kar Kurulu, Paten Kurulu, Uzun Kurulu, Kürek Kurulu Duvar Tutucu Ekran Stand Braketi - Prim Görünmez Şeffaf Akrilik, (2.5 Boşluk,)
  • Son

Snowboard Duvar Montaj Depolama Kanca Raf için En SUP & Sörf Tahtası, Kayak ve Kar Kurulu, Paten Kurulu, Uzun Kurulu, Kürek Kurulu Duvar

₺ 47.70

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ADET : ÇİFT KRİSTAL BERRAKLIĞINDA AKRİLİK PARANTEZ,(sabitleme vidaları ile gel). 1. Sert malzeme-Rafımız yüksek kaliteli şeffaf akrilik braketlerden (daha kalın 6mm) yapılmıştır. 2. Bu stand çifti, sergilediğiniz snowboarddan uzaklaşmamak için bu yüzer efekti verir-Alüminyumdan daha iyi. 3.Evrensel-Ağırlayacak 2.5 " kalın panoları, en snowboard için uygun.Dikey askılar. 4.Bu Raf duvar montajı hem ticari hem de konut ortamlarında kullanılabilir.ADET : ÇİFT KRİSTAL BERRAKLIĞINDA AKRİLİK PARANTEZ,(sabitleme vidaları ile gel) 1. Sert malzeme-Rafımız yüksek kaliteli şeffaf akrilik braketlerden (daha kalın 6mm) yapılmıştır. 2. Bu stand çifti, gösterdiğiniz snowboarddan uzaklaşmamak için bu yüzer efekti verir-Alüminyum 3'ten daha iyi.Evrensel-Ağırlayacak 2.5 " kalın panoları, en snowboard için uygun.Dikey askılar4.Bu Raf duvar montajı hem ticari hem de konut ortamlarında kullanılabilir.