Anacce yeniden kullanılabilir temizlik bezleri, tutucuda 10 organik bambu yıkanabilir havlu rulosu, Organik pamuklu yıkama torbası, Sürdürülebilir Mutfak Ürünleri, Yıkanabilir Çevre Dostu Organik Pamuk.
  • Son

Anacce yeniden kullanılabilir temizlik bezleri, tutucuda 10 organik bambu yıkanabilir havlu rulosu, Organik pamuklu yıkama torbası, Sürdürülebilir

₺ 137.85

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Waste Atıkları Azaltın - Pamuklu bez yeniden kullanılabilir kağıt havlular, mutfağınız için yeniden kullanılabilir kağıt kullanışlı havlulardır, %100 yıkanabilir, biyolojik olarak parçalanabilir ve dünya için iyidir!. Embrace Sıfır Atığı Kucaklayın-Tek kullanımlık kağıt havlulara sıfır atık alternatifi, bu yıkanabilir kağıt havluları tekrar tekrar kullanın. Highly Yüksek Emici-Yıkanabilir, çabuk kuruyan, kağıtsız kağıt havlular, tüm ev heyecanlarını ve dökülmelerini çevre dostu bir şekilde temizlemek için tasarlanmıştır. Holder Tutucu Dahil-Yeniden kullanılabilir kağıtsız havlular sürdürülebilir bir çevre dostu hediye ve uygun maliyetlidir, geleneksel mutfak kağıt havlularını atın ve bugün yeniden kullanılabilir yıkanabilir havlularla aşağı inin!. ✔ Daha Az Karışıklık ve Daha Az Stres - Bu yeniden kullanılabilir kağıtsız havlular sadece mutfak için gerekli değildir, aynı zamanda peçeteler, banyo bezleri ve mutfak flanelleri için de kullanılır.BİLDİĞİN SIFIR ATIK WARRİORDİD OLUR?!Amerika Birleşik Devletleri'ndeki her hane kağıt havlu tüketimini sadece 1 rulo azalttıysa, yılda yaklaşık 600.000 ağaç ayıracaktır.Anacce'nin yeniden kullanılabilir kağıt havluları, tek kullanımlık mutfak kağıt havlularının tüm rahatlığını ve temizleme gücünü sağlarken, sizi ve gezegeni çok fazla yeşilden kurtarır. ✅ ✅ Ev bütçesine senin Karbon Ayak İzi✅ Süper Emici ✅ Hızlı çevre dostu yolculuk Anacce üzerinde Nerede olursanız olun✅ çamaşır makinesinde Yıkanabilir Kurutma kaydırın ve sepeti senin için bugün bir daha parlak, daha temiz, daha yeşil mutfak (ve gelecek) için yeniden kullanılabilir havlu ekleyin bunun bir parçası olmak isterdim!en Aza indirmek✅ Streç Atık✅ Tasarruf✅ Süper Yumuşak Dokunuş azaltmak .