Yeniden kullanılabilir kağıt Havlu Yıkanabilir-Sıfır Atık, Yıkanabilir, Kağıtsız Bambu Havlu, Kağıtsız Kağıt Havlu Çevre Dostu Yeniden Kullanılabilir Havlu, 4 Kat Kalın ve Güçlü Temizlik Bezleri (10 adet, 10 x 10 inç)
  • Son

Yeniden kullanılabilir kağıt Havlu Yıkanabilir-Sıfır Atık, Yıkanabilir, Kağıtsız Bambu Havlu, Kağıtsız Kağıt Havlu Çevre Dostu Yeniden

₺ 65.85

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

????【Kağıt Havlulara Mükemmel Bir Alternatif】 Atıkları Azaltmanıza Yardımcı Olur-Bu ağartıcı içermeyen yıkanabilir, tekrar kullanılabilir kağıtları seveceksiniz towels.An yıllarca sürebilen normal bir kağıt havluya çevre dostu, sıfır atık alternatifi!. ????【Çok Amaçlı ve Süper Emici】 Zamandan ve Paradan Tasarruf Edin-Makinede yıkanabilir, çabuk kuruyan ve birçok ev temizliği ve mutfak tek kullanımlığının yerini alacak. Ve kitlesel emiciliği kullanılan & yıkandıktan daha da artıracak!Organik pamuk kalın ve güçlüdür. ????【 Izgara Tasarımı】 : Benzersiz ızgara örgüsü tozu kolayca yakalayabilir ve kiri hızlı bir şekilde çıkarabilir.Onlar için büyük temizlik bezleri vardır house.It evinizdeki çoğu yüzey alanında kullanılabilir.Kullandıktan sonra yeni bir görünüm. ????【Profesyonel Temizlik】 : Temiz toz, kir ve evcil hayvan tüyü için bu profesyonel temizlik bezleri mükemmeldir.Ayna araba ahşap zemin seramik karo Mermeri temiz tutmaya yardımcı olabilirler.Günlük Ev işlerinde, Otel temizliğinde, Restoran sofra temizliğinde, Araba temizliğinde, ofis temizliğinde vb. Kullanılabilirler. ????【Reusable nopaper Towels】 Value paketi 5/10/20 yüksek kaliteli bezler ile asılı döngü.Rastgele renk.Bu kağıtsız kağıt havlular, yeniden kullanılabilir ve dayanıklı, küçük boyutlu küçülen saf kumaştan oluşur.