Hava Şeritleme Kapı Alt Şerit Hava Pencere Draft Dışlayıcı Kendinden Yapışkanlı Silikon 16.5 Ayaklar (25mm-Translucense)
  • Son

Hava Şeritleme Kapı Alt Şerit Hava Pencere Draft Dışlayıcı Kendinden Yapışkanlı Silikon 16.5 Ayaklar (25mm-Translucense)

₺ 26.31

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

????Geniş Uygulama : Ev hava sıyırma sürgülü pencere/kapı, plastik çelik pencereler, güvenlik kapısı, dolap kapısı,eşik, duş odası vb. Alt kısmında kullanılabilir. ????Yüksek Kalite : Yüksek kaliteli silikondan yapılmış, mükemmel Esneklik, yüksek Esneklik ve süper Dayanıklıdır.Toksik olmayan ve çevre dostu, aile kullanımı için harika. ????Çok Fonksiyonlu : Bu sürgülü kapı / pencere contası, evinizin gürültüyü, rüzgarı, tozu, ekleri vb. Uzaklaştırmasına yardımcı olur.Ayrıca, anti-çarpışma ve enerji tasarrufu için iyidir. ????Küçük ama Güçlü : Aşırı havalarda kullanılabilir.Güçlü yapışkan pişirme ve sıkıca sopa.-40 F'ye kadar sıcaklıklarda donmaz veya çatlamaz. Kesmek ve takmak çok kolaydır, Takmadan önce yapıştırılması gereken kapı ve pencerelerin tozunu silmeniz gerekir, böylece yapıştırma daha sıkı olabilir. ????Yarı Saydam Silikon : Kapılarınızda/pencerelerinizde kullanarak, bu sürgülü kapı hava sıyırma işleminin bir parçası gibi göründüğünü bile söyleyebilirsiniz.Boyut : 25mm-Yarı saydam.