Pet Küçük Hayvan Asılı Hamak, Pet Hamster Asılı Hamak Kolay Temizlenebilir Yumuşak Yaygın Kullanımı Kurulumu Kolay Kobaylar için Gelincikler için Papağanlar (S kodu, Çilek)
  • Son

Pet Küçük Hayvan Asılı Hamak, Pet Hamster Asılı Hamak Kolay Temizlenebilir Yumuşak Yaygın Kullanımı Kurulumu Kolay Kobaylar için Gelincikler

₺ 30.57

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Kurulumu Kolay】 Evcil Hayvan için Bunkbed Hamak kurulumu kolaydır ve hamağı doğrudan kafese veya sabit aksesuarlarla asılabileceği herhangi bir yere bağlayabilirsiniz. 【Çilek Deseni】 Çilek desenli Pet Hamster Asma Hamak, hamakın dış kısmı yüksek yoğunluklu tuvaldir ve iç kısmı yumuşak ve sıcak kristal kadife malzemedir. 【Temizlemesi Kolay】 Küçük Hayvan Hamaklarının elle veya makine ile yıkanması önerilir ve hamakın temizlenmesi kolaydır. 【Küçük 】Bunkbed Küçük Evcil Hayvan Yatağının iki amacı vardır, biri hamak olarak asılır, diğeri sadece küçük bir uyku tulumu olarak bir kafese yerleştirilir. 【Yaygın Kullanım】 Hamak, hamster, kobay, şinşilla, yaban gelinciği, papağan, tavşan, fare, sincap, kirpi, beyaz sıçan gibi küçük evcil hayvanlar için uygundur.Özellik : 1. Çilek desenli hamağın dış kısmı yüksek yoğunluklu kanvas, içi ise yumuşak ve sıcak kristal kadife malzemedir.2. Kurulumu kolaydır ve hamağı doğrudan kafese veya sabit aksesuarlarla asılabileceği herhangi bir yere bağlayabilirsiniz,3. Hamak, hamster, kobay, şinşilla, yaban gelinciği, papağan, tavşan, fare, sincap, kirpi, beyaz sıçan gibi küçük evcil hayvanlar için uygundur.4. İki amacı vardır, biri hamak olarak asılır, diğeri sadece küçük bir uyku tulumu olarak bir kafese yerleştirilir.5. El veya makine ile yıkanması tavsiye edilir ve hamağın temizlenmesi kolaydır.Şartname : Öğe Türü : Pet Hamster Asılı hamak Malzeme : Tuval + Kristal kadife Amaç : Küçük Pet Hamster Hamak Paket listesi : 1 x hamak Not : Manuel ölçüm nedeniyle 0-1 cm/0-0.4 hataya izin verin.

Item Type:
Pet Hamster Hanging Hammock
Material:
Canvas + Crystal Velvet
Purpose:
Small Pet Hamster Hammock
Package List:
1 x Hammock :
Please allow 0‑1cm/0‑0.4in error due to manual measurement. :