Uxsiya Kompakt ve Hafif Yerden Tasarruf Sağlar Anti Deformasyon Elbise Askısı Rafı Kapalı Dolaplar için Yeni Dolaplar (Yeşil)
  • Son

Uxsiya Kompakt ve Hafif Yerden Tasarruf Sağlar Anti Deformasyon Elbise Askısı Rafı Kapalı Dolaplar için Yeni Dolaplar (Yeşil)

₺ 33.87

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Bu elbise askısı organizatörü ile elbise askısını banyoda veya balkonda kullanıma hazır hale getirin.Bu elbise askısı ile elbise askısını banyoda veya balkonda kullanıma hazır hale getirin organizer.No matkap gerekir, duvar yüzeyine zarar vermez, kullanımı rahat ve pratiktir.Katlanır tasarım, kullanılmadığı zaman kolay saklama için katlanabilir, yerden tasarruf sağlar.Yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmış, su geçirmez, güvenilir, sağlam ve kullanımda dayanıklı.Çift katmanlı braket, iyi taşıma kapasitesi sağlar ve düşmeyi önler.Çift katmanlı braket, iyi taşıma kapasitesi sağlar ve düşmeyi önler.Katlanır tasarım, kullanılmadığı zaman kolay saklama için katlanabilir, tasarruf space.No matkap gerekir, duvar yüzeyine zarar vermez, kullanımı rahat ve pratiktir.Yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmış, su geçirmez, güvenilir, sağlam ve kullanımda dayanıklı.Bu elbise askısı organizatörü ile elbise askısını banyoda veya balkonda kullanıma hazır hale getirin.

Condition:
100% Brand New
Material:
ABS
Color:
Green, Blue, Pink (optional)
Application:
Hanger Storage, Bathroom Storage Rack, Balcony Storage
Product Size:
Approx. 6 x 3.5 x 18 cm / 2.4 x 1.4 x 7.1 in
Unfold Size:
Approx. 30 x 3.5 x 18 cm / 11.8 x 1.4 x 7.1 in
Weight:
Approx. 122g / 4.3 oz
Package List:
1 x Hanger Organizer :
1 x Sticker :
1. Please allow 0 2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :