Demeras Yerden Tasarruf Sağlar Elbise Askısı Rafı Anti Deformasyon Kapalı Dolaplar için Kompakt ve Hafif Dolaplar (Pembe)
  • Son

Demeras Yerden Tasarruf Sağlar Elbise Askısı Rafı Anti Deformasyon Kapalı Dolaplar için Kompakt ve Hafif Dolaplar (Pembe)

₺ 175.47

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Delmeye gerek yok, duvar yüzeyine zarar vermez, kullanımı kolay ve pratiktir.Katlanır tasarım, kullanılmadığı zaman kolay saklama için katlanabilir, yerden tasarruf sağlar.Çift katmanlı braket, iyi taşıma kapasitesi sağlar ve düşmeyi önler.Bu elbise askısı organizatörü ile elbise askısını banyoda veya balkonda kullanıma hazır hale getirin.Yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmış, su geçirmez, güvenilir, sağlam ve kullanımda dayanıklı.Çift katmanlı braket, iyi taşıma kapasitesi sağlar ve düşmeyi önler.Katlanır tasarım, kullanılmadığı zaman kolay saklama için katlanabilir, tasarruf space.No matkap gerekir, duvar yüzeyine zarar vermez, kullanımı rahat ve pratiktir.Yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmış, su geçirmez, güvenilir, sağlam ve kullanımda dayanıklı.Bu elbise askısı organizatörü ile elbise askısını banyoda veya balkonda kullanıma hazır hale getirin.

Condition:
100% Brand New
Material:
ABS
Color:
Green, Blue, Pink (optional)
Application:
Hanger Storage, Bathroom Storage Rack, Balcony Storage
Product Size:
Approx. 6 x 3.5 x 18 cm / 2.4 x 1.4 x 7.1 in
Unfold Size:
Approx. 30 x 3.5 x 18 cm / 11.8 x 1.4 x 7.1 in
Weight:
Approx. 122g / 4.3 oz
Package List:
1 x Hanger Organizer :
1 x Sticker :
1. Please allow 0 2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :