Hava geçirmezlik Geçiş Anahtarı Vana Pnömatik Parçaları Mekanik Vana Pnömatik Vana ile Üniforma Sirkülasyon için (4A210-08 G1 / 4)
  • Son

Hava geçirmezlik Geçiş Anahtarı Vana Pnömatik Parçaları Mekanik Vana Pnömatik Vana ile Üniforma Sirkülasyon için (4A210-08 G1 / 4)

₺ 40.17

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Alüminyum alaşımlı malzemeden yapılmış, mekanik valf garantili kaliteyi destekler.Daha fazla dayanıklılık için geliştirilmiş, bu tür hava valfi sıkı kalite kontrol standartlarına göre üretilmiştir.Çok konumlu kurulum, bu valfin kurulumu ve kullanımı kolaydır, bu da fabrikadan ayrılmadan önce birçok denetimden sonra yapılır.İç delik, pratik olan düşük sürtünme direncine sahip özel bir işlemle işlenir.Sürgülü kolon yapısı iyi sızdırmazlık ve hassas tepkiyi destekler.Ve vana kullanımı kolaydır.Özellik : 1. Sürgülü kolon yapısı iyi sızdırmazlık ve hassas tepkiyi destekler.Ve vana kullanımı kolaydır.2. İç delik, pratik olan düşük sürtünme direncine sahip özel bir işlemle işlenir.3. Çok konumlu kurulum, bu valfin kurulumu ve kullanımı kolaydır, bu da fabrikadan ayrılmadan önce birçok denetimden sonra yapılır.4. Daha fazla dayanıklılık için geliştirilmiş, bu tür hava valfi sıkı kalite kontrol standartlarına göre üretilmiştir.5. Alüminyum alaşımlı malzemeden yapılmış, mekanik valf garantili kaliteyi destekler.10 G3/8 İnç 4 A410 / -15 G1/2 İnç (isteğe bağlı) Paket Listesi : 1 x Kapak Commutation Pattern : 4 A110-06 G1 / 8 İnç 4 A210/-08 G1 / 4 İnç/4 A310 Pilot Drive Modu : Elektromanyetik, electronic Uses Atmosferik pressure Working Sıcaklığı : Normal Temperature Form : Diaphragm Type(Kanal Pozisyonu) Alüminyum alloy Connection şekli : Thread Nominal Çapı : 8mm Applicable Orta : Air Pressure Ortamı : Vana Malzeme Spec : Öğe Türü : : : : .