Theopot 2 Nokta Sling ve Qucik Yayın QD Sling Dağı Döner,QD Sling Dağı Sling Döner Tabanı ile 20mm Picatinny Ray.
  • Son

Theopot 2 Nokta Sling ve Qucik Yayın QD Sling Dağı Döner,QD Sling Dağı Sling Döner Tabanı ile 20mm Picatinny Ray.

₺ 189.90

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

İki noktalı askı, çok dayanıklı ve ürünün uzun ömürlü olmasını sağlayan yüksek yoğunluklu naylon malzemeden yapılmıştır.Askı ayarlanabilir, bu yüzden aşağıdakiler için uygun olacaktır everyone.It çeşitli boyut ihtiyaçlarını karşılamak için 70" e kadar kolayca ayarlanabilir.Kullanımı kolay bu picatinny askı montajı, askıyı hızlı bir şekilde ayırmak ve takmak için düğmeye basmanız yeterlidir, çoğu iki nokta askısına uyar.Bu picatinny sling dağı, standart 20mm Dokumacı veya Picatinny rayları ve ağırlığı idare etmek için ağır hizmet tipi çelik çember ve alüminyum alaşımlı taban ile üretilen sling döner adaptörü için mükemmeldir.Yüksek mukavemetli çelikten yapılmış ve mat siyah sert kaplamalı eloksallı,dayanıklı ve giyilebilir uçak sınıfı alüminyumdan işlenmiş askı döner montajı ve 360 derece döndürülebilir ,ayarlanması uygundur. 2 Nokta Askı Özellikleri : Malzeme : dayanıklı Naylon malzeme Kayış Genişliği : her elastik kordon 1,5 inç Uzunluğu : 8 - 11inch Maksimum Uzunluk : 70inch Sapan Dönebilen Özellikler : Malzeme : yüksek mukavemetli çelikten yapılmış ve mat siyah sert kaplama anodize yüzey ile uçak sınıf alüminyumdan işlenmiş : sınavı soruları Askı askılar 1.25 inç Geniş Özellikleri ile Uyum Parlak Siyah beden Döner Şartname : Malzeme : Alüminyum Alaşımlı Karışım ve Yüksek-çekme çelik kaplama : : : Sling Mat Siyah Picatinny : 1.Askı uzunluğu, çeşitli boyut ihtiyaçlarını karşılamak için 70 inç'e kadar kolayca ayarlanabilir. 2.Geçmeli kancalarla donatılmış olarak, askıyı kolayca ve hızlı bir şekilde ekleyebilir veya çıkarabilirsiniz. 3.Yeni geliştirilmiş daha büyük klips kancaları, çoğu askı bağlantı noktasına sığabilir.Picatinny Askı Döner : 1.Standart 20mm Dokumacı veya Picatinny rayları için mükemmeldir,dört raylı Dokumacı veya Picatinny aksesuar raylarına saniyeler içinde monte edilir.döner tasarım, hareket özgürlüğü ve taşıma yöntemleri arasında hızlı geçişler sağlar. 2.Alaşım ağır Picatinny ve Weaver montaj tabanı kaya gibi sağlam askı bağlantı noktası sağlar. 3.QD döner 1.25 inç sapan için bol geniş olduğunu, hızlı bırakma döner ile push-düğme için hızlı sapan kaldırma. 4.Tabana sahip bu QD sling döner montaj, 360 derece serbest dönüş ve taşıma yöntemleri arasında hızlı geçişler yapabilir.QD Askı Dağı : 1.Bu askı döner 360 derece döndürülebilir ve ayarlamak için uygundur. 2.Askı montajı yüksek mukavemetli çelikten imal edilmiştir ve mat siyah sert kaplamalı eloksal ile uçak sınıfı alüminyumdan işlenmiştir.Askı montajı sağlam, dayanıklı ve ağır iştir.Paket içeriği : 1 x İki Nokta Sling 1 x QD Sling Dağı 1 x Picatinny Sling Döner Dağı.

Material:made from high-strength steel and machined from aircraft grade aluminum with matte black hard coat anodize :
Finish:
Matte black
Picatinny Sling Swivel Specification:
Materials:
Aluminum Alloy Blend and High-tensile steel
Finish:
Polished Black
Size:
Fit with slings up to 1.25inch Wide
Features:
The QD Sling:
1.The sling length can be easily adjusted up to 70inch for meeting various size needs. :
2.Equipped with the snap hooks, you can add or remove the sling easily and rapidly. :
3.New improved larger clip hooks, can fit most sling attachment points. :
Picatinny Sling Swivel :
1.Perfect for standard 20mm Weaver or Picatinny rails,installs in seconds to quad rail Weaver or Picatinny accessory rails. swivel design allows for freedom of movement and quick transitions between carry methods. :
2.Alloy heavy duty Picatinny and Weaver mounting base provides rock solid sling attachment point. :
3.QD swivel is plenty wide for 1.25inch sling,quick release swivel with push-button for rapid sling removal. :
4.This QD sling swivel mount with base is capable of 360 degree free rotation, and quick transitions between carry methods. :
QD Sling Mount:
1.This sling swivel can be rotated 360 degreeand it is convenient to adjust. :
2.The sling mount made from high-strength steel and machined from aircraft grade aluminum with matte black hard coat anodize.The sling mount are solid, durable and heavy-duty. :
Package Included:
1 x Two Point Sling :
1 x QD Sling Mount :
1 x Picatinny Sling Swivel Mount :