B. U. L. K California Amerikan Yapımı Sığır Eti Etoburları Sarsıntılı Brisket Atıştırmalıkları, Orta Tokluk, MSG içermez, (Carne Asada, 1 Lb)
  • Son

B. U. L. K California Amerikan Yapımı Sığır Eti Etoburları Sarsıntılı Brisket Atıştırmalıkları, Orta Tokluk, MSG içermez, (Carne Asada,

₺ 117.00

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Hepsi saf! - Toplu olarak, lezzetten ödün vermeden baştan sona kaliteli üretim sağlıyoruz!Nitrit içermez, Nitrat içermez ve MSG içermez!Piyasadaki diğerlerinden daha iyi olan tüm doğal malzemelerden üretilmiştir.Carne Asada-Carne Asada klasik bir kuru ovma kişniş karışımıdır; en sevdiğiniz taco gibi hafif lezzet tadımı.Patlayan lezzetlerle dolu, ancak baharatta hala hafif olan, onu deneyen herkes için mükemmel bir lezzet haline getiriyor!.ABD'de üretilmiştir-Toplu sığır eti brisketleri ABD'de üretilir, üretilir ve paketlenir, bu da sizin ve sevdiklerinizin sağlığını ve refahını korumak için kaliteli malzemeler sağlar.Mükemmellik için terbiyeli, başka hiçbir şeye benzemeyen bir brisket!.Kaliteli atıştırmalık-Hiçbir şey damak tadınızı heyecanlandırmak için yapılan bu inanılmaz lezzetli sığır brisketlerini yenemez!Bu süper dolgulu, sağlıklı ve güvenli brisketlerle sorumlu bir şekilde atıştırın.Hareket halindeyken ve yemekler arasında munching için mükemmel!.Memnuniyet garantisi-Brisketlerimizin diğerlerinin üstünde olduğundan eminiz ve ilk ısırığınızdan hemen sonra nedenini bileceksiniz!Lezzetli sulu tatlar ve brisketin organik dokusu ölmek üzere!Toplu atıştırmaya başladığınızda, durmak yok!.Sığır eti brisketleri, Amerika'nın her yerinde en çok beğenilen atıştırmalıklardan biridir!Yüksek kaliteli malzemeler kullanıyoruz ve sizin ve sevdiklerinizin sağlığı ve güvenliği için baştan sona sıkı bir kalite kontrolü yapıyoruz.Brisketlerin her lezzeti, istediğiniz gibi aldığınızdan emin olmak için kendi baharat ve tokluk seviyeleri ile birlikte gelir.