Fare ve Fare Tuzakları ve Fare Yakalamak için Sıçan Yem İstasyonu Tuzakları-Bu Paket, Fare Sincaplarına karşı 2 Yeniden Kullanılabilir İnsancıl Kemirgen Kutusu Seti ile Fare Sincapları ‘N Sincapları için 6 Büyük Geçmeli Tuzak Setine sahiptir.
  • Son

Fare ve Fare Tuzakları ve Fare Yakalamak için Sıçan Yem İstasyonu Tuzakları-Bu Paket, Fare Sincaplarına karşı 2 Yeniden Kullanılabilir

₺ 59.91

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

GET NE ELDE EDERSİNİZ : Bu paket, evinizi istenmeyen ziyaretçilerden koruyan ve aynı zamanda çocukların ve evcil hayvanların etrafında kullanmak için güvenli olan 2 Akıllı Kurcalamaya Dayanıklı Kafes Evi paketi ile 6 sıçan tuzağı paketi sunar. Süpürgelik kemirgenler gizlemek ve onları unutabilir nerede, köşeler, ya da boşluk yakınlarındaki fareler öldürücü tuzaklar bizim bulma öneririz ✅ KALİTELİ SÖZ.Kemirgen tuzağı tetikledikten sonra, yüksek hassasiyetli paslanmaz çelik yay, deriyi kırmadan piyasadaki diğer sıçan tuzaklarından %35 daha fazla kuvvetle yerinde tutacak ve her seferinde karışıklık içermeyen bir öldürme sağlayacaktır. STRENGTH GÜÇ : Yanlış tetikleyicileri, çalınan yemleri ve kaçan fareleri unutun.Son derece duyarlı bir geçmeli mekanizma ve özel olarak tasarlanmış dişler, Kat Sense sıçan tuzaklarını tavşanları ve fareleri yakalamak için etkili kılar regularly.In ek olarak, çift anahtarlı kilitleme kapakları yemi nemden ve kirden arındırarak kemirgenlere cazip kalmasını sağlar. USE Kullanımı KOLAY : Sıçan tuzakları, birkaç kullanımdan sonra ayarlanması zor ve kötü kokular ve kan lekeleri yaratan ahşap tuzaklar yerine yıkanabilir malzeme ile birlikte gelir.Önceden oluşturulmuş yem bardakları doğru tetiklemeye yardımcı olur ve ayarlanmasını kolaylaştırır. GUARANTEED MEMNUNİYET GARANTİSİ : Fare Yem İstasyonumuzun kalitesine ve hassas bir pedal ve fareleri ve sıçanları yakalamak için özel olarak tasarlanmış dişlere sahip en iyi yüksek duyarlı geçmeli mekanizmaya inanıyoruz.Fare tuzaklarımızı herhangi bir nedenle beğenmediyseniz, tam bir geri ödeme almak için lütfen bizimle iletişime geçin.