SOMOLUX süblimasyon kağıdı 8.5 x 11 ısı transfer kağıdı ile uyumlu Epson HP Canon Sawgrass mürekkep püskürtmeli yazıcı için T-shirt ve seramik kupalar ve vb (100 Yaprak)
  • Son

SOMOLUX süblimasyon kağıdı 8.5 x 11 ısı transfer kağıdı ile uyumlu Epson HP Canon Sawgrass mürekkep püskürtmeli yazıcı için T-shirt ve

₺ 44.97

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

YÜKSEK KALİTE : %98'in üzerinde Ultra Yüksek aktarım hızına sahip SOMOLUX submation kağıdı, daha az mürekkep tüketimi ile üretim maliyetini düşürür, paradan tasarruf edin!Süblimasyon kağıdımız hemen kurutulur, güzel colors.No solmaya, hiçbir çatlak ve pürüzsüz duygu.Renk çok net çıktı ve uzun süre devam etti.UYUMLU : Standart 8. 5x11 inç (A4) 100 Yaprak.Süblimasyon yazıcı kağıdımız, süblimasyon mürekkebi, Epson, HP, Canon, Ricoh, Sawgrass vb.Ile herhangi bir mürekkep püskürtmeli yazıcıyla uyumludur.Kullanımı kolay : SOMOLUX mürekkep püskürtmeli süblimasyon kağıdının kullanımı kolaydır, tasarımı bilgisayarınızdan yazıcıya kumaşa uygulamak kolaydır, kullanmadan önce talimatları okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.GENİŞ UYGULAMA : Yüksek kaliteli polyester veya pamuk içeriği ≤%30, kupa, seramik tabak, çanta, pamuksuz yastık veya hafif kumaş vb.Tekstil için tasarımlar eklemek için SOMOLUX süblimasyon kağıdı kullanın.Beğendiğiniz görüntüyü dokulu yüzeylere aktarmak ve Cadılar Bayramı veya Noel hediyenizi benzersiz kılmak için hayal gücünüzü yaratın.GARANTİ : Ömür boyu garanti ve 30 gün KOŞULSUZ para iade garantisi.Müşterimiz için en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.Herhangi bir nedenle Süblimasyon Kağıdınızdan %100 memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Her zaman size yardımcı olmak için burada mutluyuz.Süblimasyon mürekkebi ile mürekkep püskürtmeli yazıcı kullanmanız gerekir.Sadece açık renkli yüzeyler için.Sert cisimler kaplanmalı, yumuşak cisimler polyester veya pamuk içeriği ≤%30 olmalıdır.Yüksek sıcaklıkta, ağır ıslak ve doğrudan depolamaktan kaçının sunlight.It doğru sıcaklığı ve zamanı bulmak için önce atık bezi test etmeniz önerilir.Yazdırılan süblimasyon kağıdındaki renk donuk görünebilir.Ancak yüceltilmiş renk hala doğru görünebilir color.So herhangi bir ayarı değiştirmeden önce süblimasyonu bitirmek ve renk sonucunu görmek daha iyidir.Patlamalar genellikle düzensizlikten kaynaklanır heating.To bu sorundan kaçının, transferinizi örtmek ve sıcaklık değişimlerini azaltmak için bir Teflon ped kullanın.Isı basın makinesi kullanmanız gerekir, temel demir için değil. * Kişilik özelleştirmesi yapmak kolaydır. * Yüksek renk aktarım hızı. * Renk sınırı yok. * Pürüzsüz, Sıkışmış Değil. * Dişli İzi Yok. * Isı Basıncı İle Transfer Tasarımı. * Sadece Süblimasyon Mürekkebi.