Cuifati Mini Yazıcı Termal Taşınabilir Kablosuz Bluetooth Etiket Yanlış Soru Baskı 200 dpi Telefon Fotoğraf Yazıcısı (Pembe)
  • Son

Cuifati Mini Yazıcı Termal Taşınabilir Kablosuz Bluetooth Etiket Yanlış Soru Baskı 200 dpi Telefon Fotoğraf Yazıcısı (Pembe)

₺ 179.97

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Gelişmiş termal baskı teknolojisi, mürekkep kartuşu yok, kullanışlı ve ekonomik. net baskı ve istikrarlı performans ile 200dpi yüksek çözünürlüklü baskı kafası.Çeşitli işlevleri destekleyin, fotoğrafları, etiketleri, mesajları, listeleri, web sayfası yazdırmayı vb. Yazdırabilirsiniz.Gördüğünüz manzarayı yazdırmak, tatlı sözlerini kaydetmek, hataları toplamak, ilginç ve pratik alıştırmalar yapmak için kullanılabilir.Küçük boyutu, taşıması kolay ve mağaza, kullanımı rahat ve iyi performans ile.Özellik : 1. Gelişmiş termal baskı teknolojisi, mürekkep kartuşu yok, kullanışlı ve ekonomik. 2. net baskı ve istikrarlı performans ile 200dpi yüksek çözünürlüklü baskı kafası. 3. Çeşitli işlevleri destekleyin, fotoğrafları, etiketleri, mesajları, listeleri, web sayfası yazdırmayı vb. Yazdırabilirsiniz. 4. Gördüğünüz manzarayı yazdırmak, tatlı sözlerini kaydetmek, hataları toplamak, ilginç ve pratik alıştırmalar yapmak için kullanılabilir. 5. Küçük boyutu, taşıması kolay ve mağaza, kullanımı rahat ve iyi performans ile.Şartname : Öğe Türü : Mini Yazıcı Modeli : C6 Malzeme : ABS Bağlantı : Kablosuz Bluetooth 4.1 Çözünürlük : 200 dpi Baskı Kağıdı Genişliği : Yaklaşık. 57mm / 2.2 in Baskı Kağıdı Çapı : Yaklaşık. 30mm / 1.2 in Pil Tipi : Dahili 1000 mah lityum pil Nasıl Kullanılır : 1. Açmak/kapatmak için güç düğmesine yaklaşık 3 saniye uzun basın; 2. Önyüklemeden sonra QR kodunu otomatik olarak yazdırmak için güç düğmesine çift tıklayın, UYGULAMAYI indirmek ve yüklemek için QR kodunu tarayın, kayıt olun ve hesaba giriş yapın; 3. Cep telefonunun Bluetooth'unu açın, uygulamaya girin, "Cihazım" içindeki yazıcıya bağlanın ve başarılı olduktan sonra kağıt şeridini yazdırın.Paket listesi : 1 x Yazıcı 1 x Baskı Kağıdı 1 x Veri Hattı 1 x Kullanım Kılavuzu/;.

Item Type:
Mini Printer
Model:
C6
Material:
ABS
Connection:
Wireless Bluetooth 4.1
Resolution:
200dpi
Printing Paper Width:
Approx. 57mm / 2.2in
Diameter of Printing Paper:
Approx. 30mm / 1.2in
Battery Type:
Built-in 1000mah lithium battery
How to Use:
1. Long press the power button for about 3 seconds to turn on/off; :
2. Double-click the power button to automatically print out the QR code after booting, scan the QR code to download and install the APP, register and log in to the account; :
3. Turn on the Bluetooth of the mobile phone, enter the APP, connect to the printer in My Device, and then print the paper strip after success. :
Package List:
1 x Printer :
1 x Printing Paper :
1 x Data Line :
1 x User Manual/; :