SIOTI Tutuşunu Plaka Dağı, Tutuşunu Plaka Kelepçe, Tripod Top Kafa Dağı Kelepçe ile 2×Kabarcık Terazisi DSLR için, kamera, projektör, ağır Video Kamera (70mm QR Kelepçe)
  • Son

SIOTI Tutuşunu Plaka Dağı, Tutuşunu Plaka Kelepçe, Tripod Top Kafa Dağı Kelepçe ile 2×Kabarcık Terazisi DSLR için, kamera, projektör,

₺ 56.97

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【CNC İŞLEME】 Bilgisayar Sayısal Kontrol makinesi (CNC) tarafından işlenen düşük yoğunluklu metal ve yüksek sertlik özelliklerine sahip alüminyum alaşımdan yapılmıştır. 【OKSİDASYON TEDAVİSİ】 QR Plaka Kelepçesi gövdesi, Mat görünen ve solmayan / parmak izi bırakmayan, asit ve alkaliye karşı dirençli ve aşınmaya karşı dirençli olan chamical oksidasyon ile muamele edildi. 【WİDELY COMPATİBLE】 The tutuşunu plaka kelepçe oldu tasarım olarak ARCA Swiss 38mm genişlik boyutu (manfrotto tutuşunu palte için değil), 1/4 ile monte edilebilir" veya 3/8 iç dişli vida, yaygın jenerik topu kafa ve 38mm tutuşunu plaka ile uyumlu. 【KULLANIMI KOLAY】 Tripod top kafa montaj kelepçesi 2 adet kabarcık su terazisine sahiptir, biri dikey, diğeri yatay içindir, kelepçe ayrıca kameranızın yerçekimini kolayca ayarlamak için ölçeklerle kazınmıştır. 【MAKSİMUM YÜKLEME】 44lb (20 Kg).Boyutu : 70mm QR Kelepçe.