Matematik Öğretim Oyuncak, Kart + Numarası Burcu + Yapı Taşı Montessori Numarası Oyuncaklar Erken Eğitim için Hafif (Professional Edition Numaraları ve Cips)
  • Son

Matematik Öğretim Oyuncak, Kart + Numarası Burcu + Yapı Taşı Montessori Numarası Oyuncaklar Erken Eğitim için Hafif (Professional Edition

₺ 61.47

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Okul Öncesi Eğitici Oyuncaklar : Çocuklarınıza sayıları öğrenmek ve erken mantıksal düşünme oluşturmalarına yardımcı olmak için basit ve eğlenceli bir yol sağlayın.Çocuklar için hediyeler : 3 ila 6 yaş arası çocuklar için mükemmel bir hediyedir, bu da onları mutlu bir şekilde öğrenmenin keyfini çıkarabilir.Okul Öncesi Rakam Öğretim Oyuncakları : Sayı dizisini öğretmeye yardımcı olun ve her bir sayıyı oluşturmak için farklı birimlere yardımcı olun.Uygulama : Bu oyuncakla oynayarak çocuğunuz 1'den 10'a kadar olan sayıları ve cipsleri sayarak sayıların birikimini anlayabilir.Nasıl Kullanılır : Çocuklara 1'den 10'a kadar olan sayıları doğru sırayla düzenlemelerini ve ardından her sayının altındaki karşılık gelen sayıları saymalarını öğretin.Özellik : 1. Okul Öncesi Rakam Öğretim Oyuncakları : Sayı dizisini öğretmeye yardımcı olun ve her bir sayıyı oluşturmak için farklı birimlere yardımcı olun.2. Nasıl Kullanılır : Çocuklara 1'den 10'a kadar olan sayıları doğru sırayla düzenlemelerini ve ardından her sayının altındaki karşılık gelen sayıları saymalarını öğretin.3. Uygulama : Bu oyuncakla oynayarak çocuğunuz 1'den 10'a kadar olan sayıları ve cipsleri sayarak sayıların birikimini anlayabilir.4. Okul Öncesi Eğitici Oyuncaklar : Çocuklarınıza sayıları öğrenmek ve erken mantıksal düşünme oluşturmalarına yardımcı olmak için basit ve eğlenceli bir yol sağlayın.5. Çocuklar için hediyeler : 3 ila 6 yaş arası çocuklar için mükemmel bir hediyedir, bu da onları mutlu bir şekilde öğrenmenin keyfini çıkarabilir.Şartname : Öğe Türü : Sayılar ve Cips Öğretim yardımcılarımalzeme : kayınuygun Yaş : 3 Yaşında + Paket Listesi : 11 x Kartı11 x Numara55 x Kırmızı Yapı Taşı1 x saklama kutusu.

Item Type:
Numbers and Chips Teaching Aids
Material:
Beech
Appropriate Age:
3 Years Old +
Package List:
11 x Card :
11 x Number :
55 x Red Building Block :
1 x Storage Box :