DXDUS Buz Kazıyıcı ve Kar Fırça için araç ön camı, ağır Uzatılabilir Kar Kazıyıcı için Araba, hiçbir Çizik Teleskopik Buz Kazıyıcı Kış Frost Buz Sökücü Aracı için Araba Windows
  • Son

DXDUS Buz Kazıyıcı ve Kar Fırça için araç ön camı, ağır Uzatılabilir Kar Kazıyıcı için Araba, hiçbir Çizik Teleskopik Buz Kazıyıcı Kış

₺ 101.97

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Yüksek Kaliteli Malzeme] : Genişletilebilir araba buz kazıyıcı, yüksek kaliteli alüminyum, ABS plastik ve dayanıklıdır bristles.It yüksek mukavemet, iyi tokluk, sağlamlık ve dayanıklılığa sahiptir ve kar fırtınalarına ve -40° ' ye kadar dayanabilir F.It sizin ve arabanız için harika bir yardımcı olacak bu kışın. [Teleskopik Tasarım] : Araba kar temizleme fırçasının kolu teleskopik bir tasarıma sahiptir ve uzunluk serbestçe ayarlanabilir (16" ila 24").Ön camın ortasına veya aracın ortasına ulaşmanıza yardımcı olmak için yeterlidir. roof.It kullanımı kolay ve zaman kazandırır ve çaba.Kullanılmadığı zaman, geri çekilerek kolayca saklanabilir. [2'si 1 arada Kar Fırçası ve Buz Kazıyıcı] : Fırçalanmış, düşük sıcaklık dayanımı, orta yumuşaklık ve sertliğe sahip yüksek kaliteli naylon fırçadan yapılmıştır, geniş bir alanda karı kolayca süpürebilen araba boyanıza zarar vermez.Buz kazıyıcı, yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır ve sağlam Dayanıklı olan buz kırma dişlerine sahiptir, aracın yüzeyindeki sert buzu etkili bir şekilde temizler. [Kolay Ve Kullanışlı] : Bu araba buz kazıyıcısının ergonomik tasarımı, elinize en etkili açıyla sığacak şekilde üretilmiştir, bu da bunu tonlarca çaba sarf etmeden kullanımı kolay bir kazıyıcı haline getirir.Ön cam kazıyıcı kompakt boyutu daha küçük alanlar elde etmenizi sağlar, sadece 16 inçtir, taşıması kolaydır, eldiveninize düzgün bir şekilde sokmak için mükemmel bir araba kazıyıcıdır. [Mükemmel Hediye] : Bu araba kar kazıyıcı, hem güzel hem de güzel olan siyah ve beyaz görünümün bir kombinasyonundan oluşur. practical.It aracınızın ön camı, çatısı, kapısı, kaputu ve dikiz aynasındaki kar ve tozu hızlı bir şekilde temizlemenize yardımcı olabilir.Aynı zamanda Noel ve Yeni Yıl boyunca aile ve arkadaşlar için en iyi hediye. - Dayanıklı ABS plastikten yapılmış, ön cama zarar vermeden pencere/ön camdaki kalın kar ve buzu kolayca kazıyabilirsiniz. - Buz kazıyıcının pençe tarafı buz yüzeyini hızlı bir şekilde kırmak içindir ve bıçak tarafı buz / don /karı ön camdan veya pencerelerden çıkarmak içindir.- Teleskopik sap, aracın yüzeylerinin çoğuna ulaşmak için ayarlanabilir uzunluk.Hafif ve taşınabilir, arka koltukta veya bagajda saklanması kolaydır.- Naylon fırça, düşük sıcaklık dayanımı, net kar temizleme etkisi, araba boya yüzeyine zarar vermez.- Arabalardan kar ve donun giderilmesine ek olarak, elektrikli arabaları, bisikletleri, yoğun karla kaplı evleri, cam kapıları ve pencereleri vb.De süpürebilir.

Name:
Retractable Ice Scraper for Car with Brush
Material:
ABS + Aluminum Alloy + Nylon
Color:
Silver
Weight:
About 193 g
Brush Length:
25cm/ 9.84 inch
Extension Length:
61.5cm/ 24 inch
Shrink Length:
41cm / 16 inch
Applicable Cars:
Basic Universal Type
Function:
Shoveling Snow, Deicing, Defrost
Package Includes : :
2 x Ice Scraper with Snow Brush :
1. Please allow 1-3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Due to differences in lighting and screen settings, the color of the product may be slightly different from the picture. :
After-Sales Service: :
Welcome to our shop! The quality of all our products is guaranteed, so you can shop with confidence. If you have any questions or suggestions, please contact us. We usually reply within 24 hours! :