Çapraz Hex Kiremit Uçları Cam Seramik Beton Delik Açıcı Alaşım Üçgen Matkap Boyutları 3/4/5/6/7/8/10/12 mm ZHANG HUANC tarafından (Renk : 10mm)
  • Son

Çapraz Hex Kiremit Uçları Cam Seramik Beton Delik Açıcı Alaşım Üçgen Matkap Boyutları 3/4/5/6/7/8/10/12 mm ZHANG HUANC tarafından (Renk

₺ 71.37

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Güçlü tokluğa ve aşınma direncine sahiptir.Kesi direnci küçüktür, açılma hızını arttırır, uzun ömürlüdür.4 Kesme kenarı ile endüstriyel sınıf Kaplamalı Nokta.El matkabı, elektrikli matkap monte edilebilir.Delik açmak için seramik, granit, fayans, taş, ahşap, plastik,beton duvar için uygundur. 1. Güçlü tokluğa ve aşınma direncine sahiptir2. Kesi direnci küçüktür, açılma hızını arttırır, uzun ömürlü3. 4 Kesme kenarı ile endüstriyel sınıf Kaplamalı nokta4. El matkabı, elektrikli matkap5'e monte edilebilir. Seramik Malzeme : Bit Tipi : Kiremit &Glass Drill3mm/4 mm / 5 mm /7 mm/ 6 mm / 8 mm / 10 mm(boyutu seçmek için özgür olabilir) 12mm / Paket İçerir sondaj hole Specifications için, granit, çini, taş, ahşap, plastik,beton duvar için uygun : 1 Adet Ürün şikayetleri ve sorunları var Bitİf Matkap, lütfen bizimle irtibata x.