İş makinesi Modeli, alaşım Plastik 1:50 Ölçekli 33 cm / 13in Uzunluk Oyna Pretend Hayal Eğitim Römork Modeli için Açık (İnşaat Römork ile Damperli Kamyon)
  • Son

İş makinesi Modeli, alaşım Plastik 1:50 Ölçekli 33 cm / 13in Uzunluk Oyna Pretend Hayal Eğitim Römork Modeli için Açık (İnşaat Römork

₺ 106.50

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Bunlar pil gerektirmez, sadece hafif bir itme ve araba modeli uzun bir mesafe için hareket edecektir.Güvenli, alaşımlardan ve plastiklerden yapılmış yüksek kaliteli araçlar.Bu onları düşme hasarına karşı çok güçlü ve dirençli kılar.Her aracın hareketli bir çalışma kolu vardır.Çocuklar bu araçları çeşitli inşaat işleri için kullanıyormuş gibi davranabilirler.Çocuklarınıza arkadaşlarıyla işbirliği yapmayı öğretebilecek veya kendi odalarında yaratıcı bir şekilde eğlendirmelerine izin verebilecek mükemmel eğitici oyuncaklar.Çocuklarınızı, hayal gücü, sabır ve azim geliştirmelerine yardımcı olmak için araba meraklıları için tasarlanmış bu oyuncakları kullanmaları için eğitin.Özellik : 1. Her aracın hareketli bir çalışma kolu vardır.Çocuklar bu araçları çeşitli inşaat işleri için kullanıyormuş gibi davranabilirler.2. Çocuklarınızı, hayal gücü, sabır ve azim geliştirmelerine yardımcı olmak için araba meraklıları için tasarlanmış bu oyuncakları kullanmaları için eğitin.3. Çocuklarınıza arkadaşlarıyla işbirliği yapmayı öğretebilecek veya kendi odalarında yaratıcı bir şekilde eğlendirmelerine izin verebilecek mükemmel eğitici oyuncaklar.4. Güvenli, alaşımlardan ve plastiklerden yapılmış yüksek kaliteli araçlar.Bu onları düşme hasarına karşı çok güçlü ve dirençli kılar.5. Bunlar pil gerektirmez, sadece hafif bir itme ve araba modeli uzun bir mesafe için hareket edecektir.Şartname : Öğe Türü : Taşıma Araçları Modeli Malzeme : Alaşım ve absuygun Yaş : 3 Yaşında +Uzunluk : Yaklaşık. 33 cm / 13in Paket Listesi : 2 x Araba Modeli.

Item Type:
Transport Vehicles Model
Material:
Alloy and ABS
Appropriate Age:
3 Years Old +
Length:
Approx. 33cm / 13in
Package List:
2 x Car Model :