GJRFYJ cfslp Sıcak Rattan Fermantasyon Hasır Sepet Ülke Baget Fransız Kitle Prova Sepetleri Hamur Sepetleri Pişirme Araçları (Boyut: Orta)
  • Son

GJRFYJ cfslp Sıcak Rattan Fermantasyon Hasır Sepet Ülke Baget Fransız Kitle Prova Sepetleri Hamur Sepetleri Pişirme Araçları (Boyut:

₺ 135.00

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Kullanım Alanları : özellikle Avrupa tarzı ekmek prova sepetleri için, ürün yüzeyi özlü ve canlı güzel geometrik figürlere sahip olacaktır.malzeme : rattan.ambalaj : OPP torba ambalajı.not : Bu ürün el yapımı, erken kullanımda rattan kokusu olacak, lütfen havalandırılmış tutun, bu fenomen bir süre sonra geliştirilecektir.kullanım alanları : özellikle Avrupa tarzı ekmek fermantasyonu ve kalıplama için, ürün yüzeyi özlü ve canlı güzel geometrik figürlere sahip olacaktır.Özellikler : 1. kullanım alanları : özellikle Avrupa tarzı ekmek prova sepetleri için, ürün yüzeyi özlü ve canlı güzel geometrik şekillere sahip olacak2. malzeme : rattan3. boyut (yaklaşık.) : S : 15 * 8 * 5 cm/6 *4.2 * 2.8 içinde, M : 21 * 15 * 8 cm/8.27 * 5.91 * 3.15 içinde, L : 28 * 14 * 8 cm/11.02 * 5.51 * 3.15 (manuel ölçümde küçük hatalar var)4. ambalaj : OPP torba ambalajı5. not : Bu ürün el yapımıdır, erken kullanımda rattan kokusuna sahip olacaktır, lütfen havalandırın, bu fenomen bir zaman paketlemesinden sonra geliştirilecektir list1 * ekmek Basket DEKORATİF öğe VE AİLENİZ VE arkadaşlarınız için bir hediye yapın.