8ml Profesyonel Dövme Mürekkebi Seti, Kaş/Kaş Makinesi Kullanımı İçin 4 Renk Tedarik Eder (Haki)
  • Son

8ml Profesyonel Dövme Mürekkebi Seti, Kaş/Kaş Makinesi Kullanımı İçin 4 Renk Tedarik Eder (Haki)

₺ 26.67

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

GÜVENLİK : Dövme Pigmenti, profesyonel işlemle bitkilerden ekstrakte edilir, ağır metaller içermez, hafif ve sağlıklıdır.RENK KARARLILIĞI : Küçük moleküllü sıvı kullanımı kolay, saf renk.Dayanıklı ve düşük tüketim.INSANLAŞMIŞ tasarım : Mühürlü depolama, pigment bozulmaz, anti_x005fleakage, saklamak kolay.RENK ÇOK OLUMLU : Mürekkep Cildi pigmenti kolayca emer, onarımdan sonra solmaz,Profesyonel dövme teknisyenleri arasında tercih edilir.ÇOKLU RENK : Dövme uygulaması veya insan operasyonu için kullanılabilir, profesyonel dövme sanatçıları ve yeni başlayanlar için uygundur.Şartname : Durum : %100 % Yeni Öğe Türü : Dövme Pigment Net İçeriği : 8 ml Ürün Manuel : Indigo Renk : açık tenli insanlar için, tek başına kullanılabilir veya tonda.Çikolata : Koyu veya açık olmayan müşteriler için uygun popüler bir renktir hair.It tek başına çalıştırılabilir; harmanlamak, kaşları astarlamak ve kaşları gölgelendirmek için biraz kahverengi kahve (kahve rengi) de ekleyebilirsiniz.Orta yaşlı kadınlar için uygundur, artımlı etkisi ile, shader kaşları için uygundur.Haki : Çoğu kadın için uygun kahverengi seriye aittir, renk tek başına kullanılabilir veya kaş açık tenli müşteriler tarafından manipüle edilebilir.Romantik kahverengi : kaşları veya kaşların üst çerçevesini manipüle etmek için hafif açık tenli konuklar için uygundur ve renk ayarı için de kullanılabilir.Koyu kahverengi gri : kahverengimsi, yaşlı insanlar için uygun, kalın kaşları, siyah ve sarı cilt ile büyük gözenekler.Paket listesi : 1 x Dövme Pigmenti Not : Pigment kullanmadan önce çökelir, bu normaldir.Kullanmadan önce, eşit şekilde sallamak için pigmentl vibratörünü kullanın, renklendirme etkisi daha homojendir ve etki daha iyidir.

Condition:
100% Brand New 
Item Type:
Tattoo Pigment
Net Content:
8ml
Product Manual:
Indigo Color:
For fair-skinned people, it can be used alone or toned.
Chocolate:
It is a popular color, suitable for customers with not dark or light hair. It can be operated alone; you can also add a little brown coffee (coffee color) to blend, liner eyebrows and shader eyebrows. Suitable for middle-aged women, with incremental effect, suitable for shader eyebrows.
Khaki:
It belongs to the brown series, suitable for most women, the color can be used alone, or the brow can be manipulated by fair-skinned customers.
Romantic brown:
suitable for guests with slightly fair skin, to manipulate the eyebrows or the upper frame of the eyebrows, and can also be used for color adjustment.
Dark brown gray:
brownish, suitable for older people with, thick eyebrows, black and yellow skin with large pores.
Package List:
1 x Tattoo Pigment :
Note:
The pigment will precipitate before use, which is normal. Before use, use the pigmentl vibrator to shake evenly, the coloring effect is more uniform and the effect is better. :