AMLESO 3 Paket A4 kağıt Düzeltici Yedek Bıçak Scrapbooking Standart Kağıt, Fotoğraf Veya Etiket Kesimi için Otomatik Güvenlik Koruması (Turuncu)
  • Son

AMLESO 3 Paket A4 kağıt Düzeltici Yedek Bıçak Scrapbooking Standart Kağıt, Fotoğraf Veya Etiket Kesimi için Otomatik Güvenlik Koruması

₺ 23.97

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Daha düz ve daha fazla kesim için üçlü ray tasarımı.kağıt, fotoğraf, karalama defteri sayfaları da dahil olmak üzere çok çeşitli işçiliği malzemelerini kesmek için.Kişisel ve kesin kağıt kesme makineleri için düz kesim dolumu.Yüksek profilli üçlü parça titanyum kaplı.Ile kullanım için yedek Bıçak 909-1/4/5/6 kağıt düzeltici.Açıklama : - Yedek Düz Malzeme : Plastik, Metal Boyutu : Yaklaşık kağıdı, fotoğrafları, albüm pages Specification dahil zanaat malzemelerin çeşitli kesim için düz ve daha fazla kesim için kişisel ve surecut kağıt makasları için yedek Parça Üç raylı tasarım : - kesim astarlı 909-1/4/5/6 kağıt Giyotin - Yüksek profilli üç parça titanyum ile kullanmak için bir Bıçak. 24x24x24mm / 0.94x0. 94x0. 94 İnçpaket İçerir : 3 Adet kağıt düzeltici Yedek.