Çiçek Buketi Sticker, Kadınlar için Holografik Araba Çıkartması, Çiçek Araba Aksesuarları, Arkadaşlar için Özel Hediyeler, Nedime Kutusu Stuffers, Benzersiz (Sıcak Pembe)
  • Son

Çiçek Buketi Sticker, Kadınlar için Holografik Araba Çıkartması, Çiçek Araba Aksesuarları, Arkadaşlar için Özel Hediyeler, Nedime Kutusu

₺ 26.97

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Bu çarpıcı çiçek buketi çıkartmasını seveceksiniz.Opal renk kaymaları herhangi bir yüzeye uygulandığında harika görünüyor!Kendinizi şımartın veya özel birine hediye edin! - Yüzey Uygulaması : Çıkartmalar dizüstü bilgisayarlara, bardaklara, soğutuculara, okul malzemelerine, arabalara ve daha fazlasına uygulanabilir!Pürüzsüz, sert ve düz bir yüzeye uygulama yapmanızı öneririz.Boyut : 5 inç-Küçük fotoğrafta gösterilen renk Opal Beyazdır. - Renk, bilgisayar monitöründen gerçek vinil rengine kadar değişebilir.Holografik vinil, farklı açılarda birçok renk kaymasına ve varyasyonuna sahiptir.Doğru çıkartmaları fotoğraf için elimizden geleni yaptık. - AÇIKLAMA-Başvuru sürecinde bozulan veya tahrip olan çıkartmalardan Satıcı sorumlu değildir. - Satıcı, vinil çıkartmanın doğal aşınmasından ve yıpranmasından sorumlu değildir. - Çıkartmalar suya dayanıklıdır, ancak su geçirmez değildir.Bulaşık makinesinde yıkanamazlar ve tasarımınızın ömrünü uzatmak için el yıkamanız önerilir.