XYJNN Shrink Film koruma Çantası 100 Adet POF daralan Şeffaf ambalaj Çanta yapıştırma Makinesi Sıcak Hava Shrink (Renk: 100 parça bag13X30 cm)
  • Son

XYJNN Shrink Film koruma Çantası 100 Adet POF daralan Şeffaf ambalaj Çanta yapıştırma Makinesi Sıcak Hava Shrink (Renk: 100 parça bag13X30

₺ 102.90

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★Hizmet ilkesi : önce kalite, dürüst hizmet.Paketiniz 20 gün içinde alınacaktır.Bize e-posta yoluyla geri bildirimde bulunabilirsiniz ve sorularınızı sabırla cevaplayacağız.Rüyayı birlikte gerçekleştirmek için sizinle birlikte çalışın!. ★Shrink çanta özellikleri : şeffaf POF malzemeden yapılmış, güçlü ısı direnci, tokluk, tamamen çevrelenene kadar eşit şekilde küçültmek ve mühürlemek için sıcak hava tabancası kullanın. ★Sıcak hava tabancası özellikleri : 2800 W yüksek güç, çift telli ısıtma, hızlı ısıtma, 10 rüzgar hızı ve dijital ekran function.It araba filmi, ambalaj shrink filmi, gıda çözdürme, degumming vb.Için kullanılabilir. ★ Sızdırmazlık makinesinin özellikleri : nominal güç 300 W, el basıncı tipi demir kabuk sızdırmazlık makinesi, 8 vitesli sıcaklık kontrol ayarı, sızdırmazlık uzunluğu 20cm, ön ısıtma olmadan yüksek sıcaklık bezi ve anında sızdırmazlık. ★Isıyla daralan film, ürün satışı ve nakliyesi için kullanılır ve ana işlevi stabilize etmek, örtmek ve korumaktır. product.It yüksek delinme direncine, iyi büzülmeye ve belirli büzülme stresine sahiptir. Details Ürün detayları : 1. 100 adet ısıyla daralan torba, POF malzemesi, güçlü ürün şeffaflığı, paketlenmiş ürünü doğrudan görebilirsiniz.Güçlü ısı direnci ve tokluk.Tamamen çevrelenene kadar küçültmek ve eşit şekilde kapatmak için bir ısı tabancası kullanın.2. Sızdırmazlık makinesi 220 V nominal gerilime, 20cm sızdırmazlık uzunluğuna ve 8 adjustments.It çeşitli malzemelerin ve sıcaklıkların sızdırmazlık gereksinimlerini karşılamak için farklı malzemeler ve kalınlıklar için tasarlanmıştır.3. Sıcak hava tabancasının güçlü 2800 W motoru, 3 konumlu rocker anahtarı ve nozul ısıyı yoğunlaştırır.Vinil sarma ve büzülme, ısıyla daralan PVC borular, boya veya yapıştırıcıların çıkarılması için uygundur.1. POF çanta parametreleri 205 260*Malzeme : POF material Features : yüksek şeffaflık, iyi gloss Size : 13 X30 cm, 15 X30cm, 16 X30cm, 17 X25cm Quantity : 100 Adet 1. Sıcak hava tabancası parametreleri : Sıcaklık ayarı fonksiyon : dijital kademesiz sıcaklık adjustment Heating tel ekran : çift Tel heating Temperature aralığı : 60-600 ısıtılacak Hava hacmi : 300-6 OOL/MİNSize : shrink : *2 MMPrecautions 75 MİMMotor güç : 2800w Air outlet diyafram : 35.5 MİM edilirken, Manuel yapıştırma makinesi parametreler : Nabız gücü : 300 WSealing uzunluğu : 200 MMSealing genişlik : Manuel ürünün manuel ölçüm hatası normal olan 1 cm dir.Işık ve ekran arasındaki farktan dolayı tüm ürün resimleri ayni alınır.Bazı normal renkler var.Teslim süresi yaklaşık 15 iş günüdür.Eğer 30 gün içinde ürün almazsanız, bize bir mesaj bırakabilirsiniz ve biz 24 saat içinde cevap verecektir.