Bağlama Kayışları - (Bagaj Sörf Tahtası Kayık Motosikleti veya Kargo Bağlama Cırcır Kayışı Alternatifi için Araba Portbagaj Kayışları) - Paslanmaz Tokalar-4 Paket-13ft
  • Son

Bağlama Kayışları - (Bagaj Sörf Tahtası Kayık Motosikleti veya Kargo Bağlama Cırcır Kayışı Alternatifi için Araba Portbagaj Kayışları)

₺ 37.32

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✔ ÖMÜR boyu GARANTİ-Kayışlarımızdan birinin arızalanması durumunda, yaştan bağımsız olarak değiştireceğiz.Buna müşteri hizmetleri diyoruz. ♦PASLANMAZ Metal Alaşımlı Kam tokaları, 1 inç (25 mm) Genişliğinde Endüstriyel Sınıf Polyester Dokuma Elyafları ile 4 x 13ft Kayışlar. Araçta Tavan Rafı, Kamyonet veya Römork üzerinde neredeyse her şeyi tutmak için yeterince Güçlü efekt ve Müzik içeren 550lb MAX KESME KUVVETİ.Hantal mandal kayışlarına mükemmel bir alternatif. ✔ UV KORUMASI - kayışlarınızı dejenerasyondan korur ve ekstra uzun ömür sağlar. GARANTİLİ GARANTİLİ 5 yıldızlı deneyim-Herhangi bir nedenle %100 Memnun değilseniz, size geri ödeme yapacağız. Money.UK destek ekibi yardım etmeye hazır. 13ft Kam toka Bağlama Kayışları-BİSON GEAR tarafından 4 Set Endüstriyel Sınıfımız * Paslanmaz Yüksek Dereceli çelik Tokalarla Bağlama Kayışları.Dokuma 2.5 mm Premium Polyester Bileşiğinden üretilmiştir.Bıson Dişli Bağlama Kayışları Uluslararası Güvenlik Standartları Sertifikalıdır* ve %100 garanti ile gelir - Kalite veya Güvenlikten Ödün vermeyin!Bu UV Kaplı Kargo Kayışları, 550 lb Kopma Gerilimine kadar Sertifikalı ve Test edilmiştir - Düşük kaliteli kayışların yük altında kırılması ve ayrılması ile hayal kırıklığına uğradınız mı? Sörf tahtası veya kano kargo çatı raf düşme konusunda endişeliyim. - Kamyonunuzda veya römorkunuzda uzun sörf yolculukları sırasında gevşeyen tavan çubuğu kayışları ile hayal kırıklığına uğradınız mı?- Kambur bağlama kayışları kanonunuzu veya merdiveninizi portbagaja taşırken gerginliği mi kaybediyorsunuz?BİSON Gear'ın Ağır Hizmet Tipi Gerdirme Kayışları ile değil - 20 yılı aşkın kaliteli üretim ile Sürecek ve performans gösterecek şekilde tasarlanan birinci sınıf Bağlantı Çıkışlarımız Titiz ve Ağır hizmet kullanımı taleplerini karşılar-Tokalar yüksek dereceli galvanizli çelikten imal edilmiştir.- 2.5 mm sıkı dokunmuş Polyester Bileşik Askıları geniş gerilim azalır, kayış gerginliği transit taşıma kargo engelleyen UV Koruma Kaplama kamyon, römork veya araba çatı raflar üzerinde kayak, sörf tahtaları, ya da genel kargo güvenliği için ekstra uzun ömürlü bir spanİdeal sonuçlanan dejenerasyonu kayışları kalkanlar sabit kalır anlamı bulunur.Her zaman hazırlıklı ol.Onları koltuğun altında tut.Temiz saklama çantası provided.No Sizin için Risk - %100 Para İade garantisiürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz - Size Hizmet etmeyi dört gözle bekliyoruz.*Endüstriyel ve askeri tedarik zincirlerinde bir kriter olan kayışlarımızın GS Sertifikasyonuna gururla yatırım yaptık.Her kayış GS Sertifikalıdır.